co to jest
Co oznacza EBA: Association) utworzony w 1985 mechanizm clearingowy, wykorzystywany początkowo do.

Czy przydatne?

Czym jest EBA

Definicja z ang. EBA, z niem. EBA.

Definicja EBA: (z angielskiego: Euro Banking Association) utworzony w 1985 mechanizm clearingowy, wykorzystywany początkowo do rozliczeń w ecu (z angielskiego: ECU Banking Association), a od 1 stycznia 1999 do rozliczeń w euro. W skład mechanizmu wchodzi powyżej stu członków, z czego powyżej połowa to banki clearingowe z państw Wspólnoty i Szwajcarii, Stanów Zjednoczonych i Japonii; warunkiem członkostwa w EBA jest posiadanie oddziału na terenie Wspólnoty. Przy pomocy tego mechanizmu wykonywane są płatności zarówno wysoko kwotowe, jak i nisko kwotowe. Zobacz także TARGET, RTGS, mechanizm rozliczania płatności

Czym jest EBA znaczenie w Słownik na E .

Co znaczy Europol:
Definicja Europejski Urząd Policji eba co to jest.
Co znaczy Euroregiony:
Definicja przygranicznej, transgranicznej oparte na porozumieniach jednostek samorządu terytorialnego (lokalnych i regionalnych). Celem jest postęp współpracy gospodarczej, rozbudowa infrastruktury, ochrona eba definicja.
Co znaczy Europejska Partia Ludowa:
Definicja European People's Party, EPP) założona w 1976 przed pierwszymi powszechnymi wyborami do Parlamentu Europejskiego z siedzibą w Brukseli. Grupuje partie chrześcijańskich demokratów z krajów UE. Jest eba co znaczy.
Co znaczy Erasmus:
Definicja European Community Action Scheme for the Mobility of University Students) jeden z programów UE, wykonywany od 1987, powołany, aby wspierać wymianę studentów pomiędzy państwami członkowskimi. W zakres eba słownik.
Co znaczy Europejska Sieć Informacji O Narkotykach I Narkomanii:
Definicja European Racism and Xenophobia Information Network, REITOX) stworzona i koordynowana poprzez Europejski Urząd Monitoringu Narkotyków i Narkomanii jako praktyczny instrument gromadzenia i zamiany eba znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: