minerva co to jest
Co oznacza Minerva: edukacyjnego UE Socrates, zaprojektowany na 200006. Jego celem jest wspieranie.

Czy przydatne?

Czym jest Minerva

Definicja z ang. Minerva, z niem. Minerva.

Definicja MINERVA: komponent wykonywany w ramach programu edukacyjnego UE Socrates, zaprojektowany na 200006. Jego celem jest wspieranie współpracy europejskiej w dziedzinie kształcenia otwartego i na odległość, stosowania technologii informatyczno-komunikacyjnych (ICT) w nauki, a również opracowanie wspólnej polityki i strategii wdrażania technologii ICT w całej Europie i powiększenie dostępu do innowacyjnych programów kształcenia. Patronką komponentu jest Minerwa w mitologii rzymskiej bogini rzemiosł i sztuk. Zobacz także europejskie programy edukacyjne

Czym jest Minerva znaczenie w Słownik na M .

Co znaczy Master Plan:
Definicja listopadzie 1985 program działania w transporcie zakładający powstanie do końca 1992 w pełni zliberalizowanego rynku usług transportowych, zniesienie wszelkich barier i ograniczeń wpływających na minerva co to jest.
Co znaczy Misja Wojskowa Unii Europejskiej W Byłej Jugosłowiańskiej Republice Macedonii:
Definicja samodzielna operacja wojskowa UE. Na posiedzeniu w Kopenhadze (1213 grudnia 2002) Porada Europejska potwierdziła gotowość Unii do przejęcia od NATO operacji wojskowej w Byłej Jugosłowiańskiej minerva definicja.
Co znaczy MEFTA:
Definicja Strefa Wolnego Handlu Wyrobami Przemysłowymi minerva co znaczy.
Co znaczy Międzynarodowa Sieć Nadzoru Rynku:
Definicja IMSN) międzynarodowa organizacja skupiająca (nieformalnie) w pierwszej kolejności te jednostki administracji publicznej działające w różnych państwach, które są odpowiedzialne za ochronę konsumentów minerva słownik.
Co znaczy Margines Dumpingu:
Definicja marża dumpingowa minerva znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: