dominująca pozycja co to jest
Co oznacza pozycja dominująca: taka pozycja przedsiębiorcy, która umożliwia mu zniekształcanie.

Czy przydatne?

Czym jest pozycja dominująca

Definicja z ang. dominant position, z niem. beherrschende Stellung.

Definicja POZYCJA DOMINUJĄCA: odpowiednio z wykładnią ETS to jest taka pozycja przedsiębiorcy, która umożliwia mu zniekształcanie pozycji na rynku właściwym poprzez podejmowanie działań niezależnych od konkurentów i konsumentów. Pozycja ta określana jest odnosząc się do konkretnego rynku przy uwzględnieniu trzech mierników asortymentu, położenia geograficznego albo czasowego. Zobacz także zakaz nadużywania pozycji dominującej

Czym jest pozycja dominująca znaczenie w Słownik na P .

Co znaczy Procedura Ekstradycyjna:
Porównanie drodze umowy międzynarodowej. Zwykle wniosek ekstradycyjny wspólnie z uzasadnieniem i dokumentacją przekazywany jest w drodze dyplomatycznej. Coraz częściej jednak komunikują się ze sobą bezpośrednio pozycja dominująca co znaczy.
Krzyżówka Przewozy Przygraniczne:
Dlaczego przewozy realizowane pojazdami o masie dopuszczalnej do 6 ton w strefie do 25 km po obu stronach granicy krajów. Do przewozów tych nie stosuje się ?Xadnych ograniczeń ani zezwoleń pozycja dominująca krzyżówka.
Co to jest Programy Ramowe Unii Europejskiej:
Jak lepiej traktatem z Maastricht są narzędziem służącym do prowadzenia polityki naukowej i wdrażania postępu technicznego. W wieloletnim programie ramowym określa się przewidywane do osiągnięcia cele naukowo pozycja dominująca co to jest.
Słownik Polityka Finansowa Unii Europejskiej:
Kiedy wzmocnienia pozycji Wspólnoty w międzynarodowym systemie finansowym, przyczynia się również do dynamicznego rozwoju oferty usług finansowych skierowanych do podmiotów gospodarczych i obywateli krajów pozycja dominująca słownik.
Czym jest PSE:
Od czego zależy parametry stopnia wsparcia producenta pozycja dominująca czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: