imprinter co to jest
Co oznacza Imprinter: akceptacji wypukłych kart płatniczych. Użytkowane jest aktualnie w razie.

Czy przydatne?

Definicja Imprinter

Definicja z ang. imprinter, z niem. Imprinter.

Co znaczy IMPRINTER: Urządzenie wykorzystywane do ręcznej akceptacji wypukłych kart płatniczych. Użytkowane jest aktualnie w razie awarii terminali elektronicznych. Procedura wymaga także, aby przed dokonaniem transakcji wykonać autoryzację telefoniczną przez kontakt głosowy z centrum autoryzacyjnym

Czym jest Imprinter znaczenie w Słownik na I .

Co znaczy Instrument Dłużny:
Definicja finansowy, który stwierdza wierzytelność dłużnika wobec podmiotu udostępniającego środki służy do pozyskiwania kapitału i - z drugiej strony - do lokowania środków w celu uzyskania odsetek od imprinter co to jest.
Co znaczy Indos:
Definicja własności wynikających z czeku, weksla, konosamentu, dowodu składowego. Osoba przekazująca własne prawa do otrzymania ustalonych wartości nazywana jest indosantem, a osoba, na której prawa te imprinter definicja.
Co znaczy IMBIR:
Definicja optycznego odczytu standardowych dokumentów bankowych, umożliwiający zamianę dokumentu papierowego w komunikat elektroniczny. Placówka banku może przyjęte od klienta dokumenty papierowe przesłać do imprinter co znaczy.
Co znaczy Indeksy Dow Jones:
Definicja poprzez Charlesa Dow jeszcze przed rokiem 1900. Ich autor zakładał, Iż ruchy cen na giełdzie amerykańskiej powinny być potwierdzone poprzez średnią przemysłową DJIA, transportową DJTA, firm imprinter słownik.
Co znaczy Instrument Pochodny:
Definicja wartość zależy od ceny innego instrumentu, na który został on wystawiony. Instrumentem ten tytułujemy instrument bazowy i może być nim przykładowo akcja, indeks giełdowy, obligacja, wyrób. Pośród imprinter znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: