wirtualna karta co to jest
Co oznacza Karta wirtualna: dokonywania płatności bez fizycznego udziału karty, a więc transakcji.

Czy przydatne?

Definicja Karta wirtualna

Definicja z ang. Virtual card, z niem. virtuelle Karte.

Co znaczy KARTA WIRTUALNA: Karta wirtualna jest przeznaczoną do dokonywania płatności bez fizycznego udziału karty, a więc transakcji typu MOTOIO (Mail Order, Telephone Order, Internet Order). Kartą wirtualną nie możemy dokonać transakcji w zwykłym punkcie handlowo-usługowym. Do karty nie jest również generowany kod PIN, a jedynie generowane kody weryfikujące o nazwie CVC2 albo CVV2. Istnieją dwa rodzaje takich kart - zwyczajne papierowe i plastikowe, niczym się one jednak poza metodą nie różnią

Czym jest Karta wirtualna znaczenie w Słownik na K .

Co znaczy Koasekuracja:
Porównanie Ubezpieczenie określonego ryzyka poprzez dwóch albo więcej ubezpieczycieli opierając się na jednej polisy ubezpieczenia. Podział odpowiedzialności ustalany jest w procentach sumy ubezpieczenia karta wirtualna co znaczy.
Krzyżówka Kredyt Na (W) Rachunku Bieżącym:
Dlaczego krótkoterminowego kredytu obrotowego udzielanego bezpośrednio w rachunku bieżącym. Na dobro tego rachunku zapisuje się wpływy danego podmiotu, a w ciężar rachunku - opłaty. Rachunek może mieć saldo karta wirtualna krzyżówka.
Co to jest Konsumpcja Sumy Ubezpieczenia:
Jak lepiej Znaczy pomniejszenie sumy ubezpieczenia o kwotę wypłaconego odszkodowania towarzystwa umożliwiają jej zwiększenie dzięki dodatkowej składce karta wirtualna co to jest.
Słownik Kredyt Kupiecki:
Kiedy Kredyt udzielany kupującemu bezpośrednio poprzez sprzedawcę. Dzieje się bez pośrednictwa banku. W praktyce jest odroczeniem zapłaty za otrzymane wyroby albo usługi karta wirtualna słownik.
Czym jest Kredyt Odnawialny:
Od czego zależy rewolwingowy) umożliwia dokonywanie spłat części albo całości kredytu w momencie trwania umowy kredytowej i ponowne zadłużanie się do wysokości przyznanego kredytu karta wirtualna czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: