kredytowa linia co to jest
Co oznacza Linia kredytowa: poprzez bank do dyspozycji klienta, który zobowiązuje się do ich spłaty.

Czy przydatne?

Definicja Linia kredytowa

Definicja z ang. Credit line, z niem. Kreditlinie.

Co znaczy LINIA KREDYTOWA: Ustala max. wysokość środków stawianych poprzez bank do dyspozycji klienta, który zobowiązuje się do ich spłaty po upływie określonego terminu. Bank nie może oczekiwać regularnej spłaty tego kredytu, gdyż zastosowanie linii może się zamieniać w okresie

Czym jest Linia kredytowa znaczenie w Słownik na L .

Co znaczy Leasing Tenencyjny:
Porównanie powstaniu konstrukcji prawnej w oparciu o umowę tenencji (dzierżenia) i użytkowania przedmiotu leasingu poprzez leasingodawcę od właściciela, a ten leasinguje element leasingu leasingobiorcy. Unika linia kredytowa co znaczy.
Krzyżówka LIFO (Ang.Last In First Out):
Dlaczego Sposób księgowania zapasów \ ostatnie weszło-pierwsze wyszło linia kredytowa krzyżówka.
Co to jest Losowanie Funduszy Emerytalnych:
Jak lepiej w nowym systemie podejmie pracę, ma wymóg wybrać fundusz emerytalny pośrodku 7 dni od daty jej rozpoczęcia. Jeżeli tego nie zrobi, Zakład Ubezpieczeń Socjalnych przyśle jej przypomnienie. Następnym linia kredytowa co to jest.
Słownik London Interbank Bid Rate (LIBID):
Kiedy Międzybankowy proc. od depozytu, obowiązujący w Londynie, proc., na jaki dany bank londyński gotów jest przejąć depozyt innego banku linia kredytowa słownik.
Czym jest Likwidacja Szkody:
Od czego zależy Ogół czynności realizowanych poprzez towarzystwo ubezpieczeniowe w celu określenia powody i skutków wypadku ubezpieczeniowego i obliczenia wysokości odszkodowania należnego poszkodowanemu linia kredytowa czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: