nikkei co to jest
Co oznacza Nikkei: Zwłaszcza odnoszona do indeksu giełdy japońskiej - Nikkei 225, dla 225.

Czy przydatne?

Definicja Nikkei

Definicja z ang. Nikkei, z niem. Nikkei.

Co znaczy NIKKEI: Nazwa dla wielu indeksów giełdowych. Zwłaszcza odnoszona do indeksu giełdy japońskiej - Nikkei 225, dla 225 przedsiębiorstw japońskich o największej kapitalizacji

Czym jest Nikkei znaczenie w Słownik na N .

Co znaczy NNW Lub NW:
Definicja Polisa od następstw niefortunnych wypadków użytkowana jako ubezpieczenia turystyczne, komunikacyjne albo niefortunny wypadek (zgon) - jako dodatkowa umowa w ubezpieczeniach życiowych nikkei co to jest.
Co znaczy Niedoubezpieczenie:
Definicja Przypadek, gdzie suma ubezpieczenia jest niższa od wartości ubezpieczeniowej. Wypłacone ubezpieczenie nie wystarcza na pokrycie zaistniałej szkody nikkei definicja.
Co znaczy Narodowy Bank Polsk (NBP):
Definicja Polski jest bankiem centralnym Rzeczypospolitej Polskiej, którego działalność jest prowadzona w granicach naszego państwie. Fundamentalnym celem MBP jest utrzymanie stabilnego poziomu cen, przy nikkei co znaczy.
Co znaczy Nakaz Zapłaty:
Definicja gdzie sąd, opierając się na regulaminów specjalnych, rozstrzyga sprawę, co do istoty wydawany na przykład: w postępowaniu gospodarczym, w trybie postępowania nakazowego jest szybkim narzędziem nikkei słownik.
Co znaczy NIF (Indeks Narodowych Funduszy Inwestycyjnych):
Definicja Indeks typu cenowego obejmujący 14 akcji NFI otrzymanych z zamiany jednego powszechnego świadectwa udziałowego NFI, liczony od 12.06.1997 nikkei znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: