odroczona renta co to jest
Co oznacza Renta odroczona: Patrz - renta zwyczajna opis.

Czy przydatne?

Definicja Renta odroczona

Definicja z ang. deferred annuity, z niem. zukünftige Rentenzahlungen.

Co znaczy RENTA ODROCZONA: Patrz - renta zwyczajna

Czym jest Renta odroczona znaczenie w Słownik na R .

Co znaczy Remitent:
Definicja pieniężnego. Osoba, której albo na której polecenie należy dokonać zapłaty odpowiednio z wskazaniami trasanta albo beneficjanta. Jako akceptanta trasant może wyznaczyć samego siebie, osobę trzecią renta odroczona co to jest.
Co znaczy Rezerwy Obowiązkowe:
Definicja bank centralny obligatoryjna wpłata na rachunek banku komercyjnego w banku centralnym, stanowi to zabezpieczenie dla klientów banku komercyjnego przed jego ewentualnym bankructwem sposób na renta odroczona definicja.
Co znaczy Równowartość Siły Nabywczej:
Definicja Propozycja, która na dłuższą metę wymienia kurs zamiany dwóch walut jako wynik różnic między względnymi wartościami parametru inflacji w dwóch rozważanych państwach renta odroczona co znaczy.
Co znaczy Rynek Gotówkowy:
Definicja można zakupić wyroby rzeczywiste, na przykład elewator zbożowy, bank, i tym podobne W miejscu tym określane są ceny gotówkowe za wyrób faktyczny, który można dostarczyć natychmiast. Kontrakt renta odroczona słownik.
Co znaczy Rynek Kapitałowy:
Definicja Zespół instytucji i reguł pozwalających na pozyskiwanie długookresowego kapitału poprzez obrót, jest to kupno i sprzedaż, czyli przenoszenie praw z emitowanych papierów wartościowych renta odroczona znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: