bankowa tajemnica co to jest
Co oznacza Tajemnica bankowa: danych dotyczących klientów. Bank nie może powoływać się na tajemnicę.

Czy przydatne?

Definicja Tajemnica bankowa

Definicja z ang. bank secrecy, z niem. Bankgeheimnis.

Co znaczy TAJEMNICA BANKOWA: Wymóg banku do utrzymania w tajemnicy danych dotyczących klientów. Bank nie może powoływać się na tajemnicę bankową jedynie w relacji do urzędów skarbowych ani odmawiać występowania w roli świadka w kwestiach cywilnych i karnych

Czym jest Tajemnica bankowa znaczenie w Słownik na T .

Co znaczy Transakcja Giełdowa:
Porównanie Zawarta na giełdzie, odpowiednio z przepisami giełdowymi, umowa sprzedaży dopuszczonych do obrotu giełdowego papierów wartościowych, praw z nich lub innych instrumentów finansowych tajemnica bankowa co znaczy.
Krzyżówka Termin Wykupu:
Dlaczego W razie obligacji, dzień gdzie wystawiający zobowiązuje się wykupić obligację po jej cenie nominalnej wspólnie z odsetkami tajemnica bankowa krzyżówka.
Co to jest Trasat:
Jak lepiej Osoba, której trasant poleca zapłacenie sumy wekslowej. Trasat jest dłużnikiem trasanta, który jego wierzytelność przekazuje wskazanej poprzez niego w wekslu osobie tajemnica bankowa co to jest.
Słownik Transza Kredytowa:
Kiedy kredytobiorcę część kredytu przyznanego poprzez bank. Podzielenie kredytów na transze pozwala na zróżnicowanie warunków poszczególnych części kredytów jest to przeznaczenia, walut, spłaty następnych tajemnica bankowa słownik.
Czym jest Telemarketing:
Od czego zależy marketingu bezpośredniego używająca telekomunikacji i technik przetwarzania danych połączonych z systemem kierowania, w celu optymalizacji mechanizmów komunikacji z klientem zapewnia obustronne tajemnica bankowa czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: