bankowa tajemnica co to jest
Co oznacza Tajemnica bankowa: danych dotyczących klientów. Bank nie może powoływać się na tajemnicę.

Czy przydatne?

Definicja Tajemnica bankowa

Definicja z ang. bank secrecy, z niem. Bankgeheimnis.

Co znaczy TAJEMNICA BANKOWA: Wymóg banku do utrzymania w tajemnicy danych dotyczących klientów. Bank nie może powoływać się na tajemnicę bankową jedynie w relacji do urzędów skarbowych ani odmawiać występowania w roli świadka w kwestiach cywilnych i karnych

Czym jest Tajemnica bankowa znaczenie w Słownik na T .

Co znaczy Trasant:
Definicja Wystawca weksla, składający na wekslu swój podpis. Odpowiada solidarnie z innymi podpisanymi na wekslu za jego wykupienie. Dłużnik wekslowy, któremu wystawca poleca zapłacić sumę wekslową tajemnica bankowa co to jest.
Co znaczy Tabela Opłat:
Definicja Uchwalane poprzez zarząd towarzystwa kolekcja opłat dystrybucyjnych i zasad udzielania zwolnień z opłat obowiązujących w funduszu tabela opłat jest udostępniana w punktach obsługi klienta/funduszu tajemnica bankowa definicja.
Co znaczy Tytuł Egzekucyjny:
Definicja Dokument, opierając się na którego może dojść do zajęcia i sprzedaży egzekucyjnej bez konieczności pośrednictwa sędziego tajemnica bankowa co znaczy.
Co znaczy Transakcja Pakietowa:
Definicja zawierana poza sesją, której min. rozmiar (pakiet) ustala regulamin giełdy. Może być zawierana zarówno przed wprowadzeniem papieru wartościowego do obrotu giełdowego jak i po jego wprowadzeniu tajemnica bankowa słownik.
Co znaczy TechWIG:
Definicja Indeks cenowy obejmujący firmy zakwalifikowane do Segmentu Innowacyjnych Technologii (SiTech tajemnica bankowa znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: