wygaśnięcia termin co to jest
Co oznacza Termin wygaśnięcia: Termin po upływie którego opcja traci własną ważność i nie może być.

Czy przydatne?

Definicja Termin wygaśnięcia

Definicja z ang. expiration, z niem. Ablauf.

Co znaczy TERMIN WYGAŚNIĘCIA: Termin po upływie którego opcja traci własną ważność i nie może być zrealizowana

Czym jest Termin wygaśnięcia znaczenie w Słownik na T .

Co znaczy Teoria Fal Elliotta:
Definicja Iż ceny różnych instrumentów poruszają się odpowiednio z cyklem pięć fal hossy, trzy fale bessy. Teoria fal Elliotta ma charakter fraktalny co znaczy, Iż wzory pojawiające się na wykresach termin wygaśnięcia co to jest.
Co znaczy Tajemnica Bankowa:
Definicja utrzymania w tajemnicy danych dotyczących klientów. Bank nie może powoływać się na tajemnicę bankową jedynie w relacji do urzędów skarbowych ani odmawiać występowania w roli świadka w kwestiach termin wygaśnięcia definicja.
Co znaczy Termin Wykupu:
Definicja W razie obligacji, dzień gdzie wystawiający zobowiązuje się wykupić obligację po jej cenie nominalnej wspólnie z odsetkami termin wygaśnięcia co znaczy.
Co znaczy Transakcja:
Definicja Umowa handlowa, na przykład kupno, sprzedaż dla banku to jest każdy kredytowy albo debetowy zapis na rachunku klienta termin wygaśnięcia słownik.
Co znaczy Token:
Definicja urządzeniem zabezpieczającym operacje dokonywane poprzez internet. To generator haseł jednokrotnych, wyświetlanych w formie ciągu cyfr, który wymienia się co 60 sekund. Dana kombinacja cyfr jest termin wygaśnięcia znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: