pakietowa transakcja co to jest
Co oznacza Transakcja pakietowa: sesją, której min. rozmiar (pakiet) ustala regulamin giełdy. Może.

Czy przydatne?

Definicja Transakcja pakietowa

Definicja z ang. A block trade, z niem. Ein Block Trade.

Co znaczy TRANSAKCJA PAKIETOWA: Transakcja giełdowa zawierana poza sesją, której min. rozmiar (pakiet) ustala regulamin giełdy. Może być zawierana zarówno przed wprowadzeniem papieru wartościowego do obrotu giełdowego jak i po jego wprowadzeniu

Czym jest Transakcja pakietowa znaczenie w Słownik na T .

Co znaczy Token:
Definicja urządzeniem zabezpieczającym operacje dokonywane poprzez internet. To generator haseł jednokrotnych, wyświetlanych w formie ciągu cyfr, który wymienia się co 60 sekund. Dana kombinacja cyfr jest transakcja pakietowa co to jest.
Co znaczy Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych:
Definicja powierniczych) firma akcyjna, która za zezwoleniem Komisji Papierów Wartościowych i Giełd zarządza jednym albo więcej funduszami inwestycyjnymi i powierniczymi (powiernicze - do chwili transakcja pakietowa definicja.
Co znaczy Telemarketing:
Definicja marketingu bezpośredniego używająca telekomunikacji i technik przetwarzania danych połączonych z systemem kierowania, w celu optymalizacji mechanizmów komunikacji z klientem zapewnia obustronne transakcja pakietowa co znaczy.
Co znaczy Teoria Portfelowa:
Definicja analizy rynku, która zakłada, Iż inwestorzy przy podejmowaniu decyzji na rynkach kapitałowych sugerują się oczekiwaną stopą zwrotu i ryzykiem (wyrażonym dzięki odchylenia standardowego). Wybierają transakcja pakietowa słownik.
Co znaczy TechWIG:
Definicja Indeks cenowy obejmujący firmy zakwalifikowane do Segmentu Innowacyjnych Technologii (SiTech transakcja pakietowa znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: