kredytowa transza co to jest
Co oznacza Transza kredytowa: kredytu przyznanego poprzez bank. Podzielenie kredytów na transze.

Czy przydatne?

Definicja Transza kredytowa

Definicja z ang. Credit tranche, z niem. Kredittranche.

Co znaczy TRANSZA KREDYTOWA: Używana poprzez kredytobiorcę część kredytu przyznanego poprzez bank. Podzielenie kredytów na transze pozwala na zróżnicowanie warunków poszczególnych części kredytów jest to przeznaczenia, walut, spłaty następnych transz i zapobiega wypłacaniu dalszych części, gdy kredytobiorca okaże się niesolidny

Czym jest Transza kredytowa znaczenie w Słownik na T .

Co znaczy Token:
Definicja urządzeniem zabezpieczającym operacje dokonywane poprzez internet. To generator haseł jednokrotnych, wyświetlanych w formie ciągu cyfr, który wymienia się co 60 sekund. Dana kombinacja cyfr jest transza kredytowa co to jest.
Co znaczy Transakcja Giełdowa:
Definicja Zawarta na giełdzie, odpowiednio z przepisami giełdowymi, umowa sprzedaży dopuszczonych do obrotu giełdowego papierów wartościowych, praw z nich lub innych instrumentów finansowych transza kredytowa definicja.
Co znaczy Tajemnica Bankowa:
Definicja utrzymania w tajemnicy danych dotyczących klientów. Bank nie może powoływać się na tajemnicę bankową jedynie w relacji do urzędów skarbowych ani odmawiać występowania w roli świadka w kwestiach transza kredytowa co znaczy.
Co znaczy Telemarketing:
Definicja marketingu bezpośredniego używająca telekomunikacji i technik przetwarzania danych połączonych z systemem kierowania, w celu optymalizacji mechanizmów komunikacji z klientem zapewnia obustronne transza kredytowa słownik.
Co znaczy Tytuł Egzekucyjny:
Definicja Dokument, opierając się na którego może dojść do zajęcia i sprzedaży egzekucyjnej bez konieczności pośrednictwa sędziego transza kredytowa znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: