trasat co to jest
Co oznacza Trasat: sumy wekslowej. Trasat jest dłużnikiem trasanta, który jego wierzytelność.

Czy przydatne?

Definicja Trasat

Definicja z ang. Drawee, z niem. Bezogene.

Co znaczy TRASAT: Osoba, której trasant poleca zapłacenie sumy wekslowej. Trasat jest dłużnikiem trasanta, który jego wierzytelność przekazuje wskazanej poprzez niego w wekslu osobie

Czym jest Trasat znaczenie w Słownik na T .

Co znaczy Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych:
Definicja powierniczych) firma akcyjna, która za zezwoleniem Komisji Papierów Wartościowych i Giełd zarządza jednym albo więcej funduszami inwestycyjnymi i powierniczymi (powiernicze - do chwili trasat co to jest.
Co znaczy Termin Wykupu:
Definicja W razie obligacji, dzień gdzie wystawiający zobowiązuje się wykupić obligację po jej cenie nominalnej wspólnie z odsetkami trasat definicja.
Co znaczy Transza Kredytowa:
Definicja kredytobiorcę część kredytu przyznanego poprzez bank. Podzielenie kredytów na transze pozwala na zróżnicowanie warunków poszczególnych części kredytów jest to przeznaczenia, walut, spłaty następnych trasat co znaczy.
Co znaczy Tajemnica Bankowa:
Definicja utrzymania w tajemnicy danych dotyczących klientów. Bank nie może powoływać się na tajemnicę bankową jedynie w relacji do urzędów skarbowych ani odmawiać występowania w roli świadka w kwestiach trasat słownik.
Co znaczy TechWIG:
Definicja Indeks cenowy obejmujący firmy zakwalifikowane do Segmentu Innowacyjnych Technologii (SiTech trasat znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: