trasat co to jest
Co oznacza Trasat: sumy wekslowej. Trasat jest dłużnikiem trasanta, który jego wierzytelność.

Czy przydatne?

Definicja Trasat

Definicja z ang. Drawee, z niem. Bezogene.

Co znaczy TRASAT: Osoba, której trasant poleca zapłacenie sumy wekslowej. Trasat jest dłużnikiem trasanta, który jego wierzytelność przekazuje wskazanej poprzez niego w wekslu osobie

Czym jest Trasat znaczenie w Słownik na T .

Co znaczy Trasant:
Porównanie Wystawca weksla, składający na wekslu swój podpis. Odpowiada solidarnie z innymi podpisanymi na wekslu za jego wykupienie. Dłużnik wekslowy, któremu wystawca poleca zapłacić sumę wekslową trasat co znaczy.
Krzyżówka TechWIG:
Dlaczego Indeks cenowy obejmujący firmy zakwalifikowane do Segmentu Innowacyjnych Technologii (SiTech trasat krzyżówka.
Co to jest Transakcja Pakietowa:
Jak lepiej zawierana poza sesją, której min. rozmiar (pakiet) ustala regulamin giełdy. Może być zawierana zarówno przed wprowadzeniem papieru wartościowego do obrotu giełdowego jak i po jego wprowadzeniu trasat co to jest.
Słownik Telemarketing:
Kiedy marketingu bezpośredniego używająca telekomunikacji i technik przetwarzania danych połączonych z systemem kierowania, w celu optymalizacji mechanizmów komunikacji z klientem zapewnia obustronne trasat słownik.
Czym jest Tajemnica Bankowa:
Od czego zależy utrzymania w tajemnicy danych dotyczących klientów. Bank nie może powoływać się na tajemnicę bankową jedynie w relacji do urzędów skarbowych ani odmawiać występowania w roli świadka w kwestiach trasat czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: