terminowy weksel co to jest
Co oznacza Weksel terminowy: Weksel płatny w podanym na wekslu terminie przyszłym opis.

Czy przydatne?

Definicja Weksel terminowy

Definicja z ang. term promissory note, z niem. tige Schuldschein.

Co znaczy WEKSEL TERMINOWY: Weksel płatny w podanym na wekslu terminie przyszłym

Czym jest Weksel terminowy znaczenie w Słownik na W .

Co znaczy Wartości Niematerialne I Prawne:
Definicja jednostkę prawa majątkowe nadające się do gospodarczego zastosowania, a zwłaszcza prawo użytkowania wieczystego gruntu, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, prawa autorskie, prawa do projektów weksel terminowy co to jest.
Co znaczy WIRR:
Definicja Warszawski Indeks Rynku Równoległego, indeks typu dochodowego obejmujący akcje firm notowanych na rynku równoległym, liczony od 31.12.1994 weksel terminowy definicja.
Co znaczy Warrant:
Definicja instrument finansowy, którego cena zależy od ceny albo wartości tak zwany instrumentu bazowego. W ujęciu formalnoprawnym warrant to bezwarunkowe i nieodwołalne zobowiązanie się emitenta warrantu do weksel terminowy co znaczy.
Co znaczy Waloryzacja:
Definicja opierający na przywróceniu wartości zdeprecjonowanym wierzytelnościom pieniężnym i różnorodnym płatnościom. Celem tego zabiegu jest urealnienia ich wartości. Waloryzacja jet rezultatem spadku siły weksel terminowy słownik.
Co znaczy Wskaźnik A/D:
Definicja OGÓLNA - A/D LINE to jeden z przeważnie użytkowanych wyznaczników rynkowych. Własną popularność zawdzięcza trafnym sygnałom końca rynku byka, które przekazał w latach siedemdziesiątych i weksel terminowy znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: