sharpe wskaźnik co to jest
Co oznacza Wskaźnik Sharpe: portfelowej. Oblicza się go jako różnicę między średnią stopą zwrotu.

Czy przydatne?

Definicja Wskaźnik Sharpe

Definicja z ang. Sharpe ratio, z niem. Sharpe-Ratio.

Co znaczy WSKAŹNIK SHARPE: Parametr ten oparty jest na teorii portfelowej. Oblicza się go jako różnicę między średnią stopą zwrotu osiągniętą poprzez fundusz i stopą zwrotu wolną od ryzyka, podzielona poprzez odchylenie standardowe stóp zwrptu uzyskanych poprzez fundusz. Niekorzystny wskażnik znaczy Iż dany funusz osiągnął stopę zwrotu niższą od stopy wolnej od ryzyka. Parametr ten nie jest podawany w razie funduszy wierzycielskich

Czym jest Wskaźnik Sharpe znaczenie w Słownik na W .

Co znaczy Wspólny Rachunek:
Porównanie Rachunek na nazwisko dwóch albo większej liczby osób saldem tego rachunku mogą dysponować jedynie wszyscy wspólnie wskaźnik sharpe co znaczy.
Krzyżówka Wskaźnik P/CF:
Dlaczego obliczamy dzieląc bieżącą cenę akcji poprzez cash flow spółki przypadający na jedną akcję. Parametr ten powinniśmy analizować w porównaniu do parametr P/E. Informuje on nas o tym, jaki jest relacja wskaźnik sharpe krzyżówka.
Co to jest Współczynnik Beta:
Jak lepiej poprzez Williama Sharpe'a, mierzący ryzyko systematyczne akcji. Wartości beta informują nas o związkach między zachowaniem się cen akcji w porównaniu do zachowań się wartości indeksów giełdowych wskaźnik sharpe co to jest.
Słownik Weksel In Blanco:
Kiedy Odmiennie weksel czysty, bez wpisanej daty realizacji zobowiązania i wysokości sumy wekslowej. Przeważnie załączona jest do niego deklaracja wekslowa wskaźnik sharpe słownik.
Czym jest Wskaźnik A/D:
Od czego zależy OGÓLNA - A/D LINE to jeden z przeważnie użytkowanych wyznaczników rynkowych. Własną popularność zawdzięcza trafnym sygnałom końca rynku byka, które przekazał w latach siedemdziesiątych i wskaźnik sharpe czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: