treynora wskaźnik co to jest
Co oznacza Wskaźnik Treynora: portfelowej. Oblicza się go jakko różnice między średnią stopą zwrotu.

Czy przydatne?

Definicja Wskaźnik Treynora

Definicja z ang. Treynor ratio, z niem. Treynor-Ratio.

Co znaczy WSKAŹNIK TREYNORA: Parametr ten wywodzi się z teorii portfelowej. Oblicza się go jakko różnice między średnią stopą zwrotu wolną od ryzyka podzielona poprzez współczynnik beta funduszu. Niekorzystny parametr znaczy, Iż dany fundusz osiąga stopę zwrotu niższą od stopy wolnej od ryzyka. Parametr Treynora nie jest podawany dla funduszy papierów wierzycielskich

Czym jest Wskaźnik Treynora znaczenie w Słownik na W .

Co znaczy Waluta:
Porównanie danego państwie występujący jako środek rozliczeniowy i jako środek regulowania należności i zobowiązań w transakcjach międzynarodowych. W światowym systemie walutowym za walutę międzynarodową wskaźnik treynora co znaczy.
Krzyżówka Wskaźnik P/CF:
Dlaczego obliczamy dzieląc bieżącą cenę akcji poprzez cash flow spółki przypadający na jedną akcję. Parametr ten powinniśmy analizować w porównaniu do parametr P/E. Informuje on nas o tym, jaki jest relacja wskaźnik treynora krzyżówka.
Co to jest Wartość Rzeczywista:
Jak lepiej Wartość odtworzeniowa uwzględniająca faktyczne zużycie przedmiotu ubezpieczenia wskaźnik treynora co to jest.
Słownik Wrzutnia / Skarbiec Nocny:
Kiedy urządzenie bankowe pozwalające na wrzucenie woreczków (pakietów) zawierających wpłaty pieniężne, do specjalnie zabezpieczonego pomieszczenia. Otwory do wrzutu znajdują się na zewnątrz budynku wskaźnik treynora słownik.
Czym jest Wartość Nominalna Swapu:
Od czego zależy Notional principal value). Wartość opierając się na, której kształtują się wzajemne przepływy gotówkowe w transakcji swapowej wskaźnik treynora czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: