komurotomia co to jest
Leczenie Komisurotomia co to znaczy. Definicja zwanego także ciałem modzelowatym – ?Xac. corpus.

Czy przydatne?

Definicja Komisurotomia

Co znaczy KOMISUROTOMIA: to jest zabieg chirurgicznego przecięcia spoidła wielkiego (zwanego także ciałem modzelowatym – ?Xac. corpus callosum), które łączy obie półkule mózgu

Czym jest Komisurotomia znaczenie w Słownik na K .

Co znaczy Koherencja:
Porównanie cohaerentia – związek, styczność) – znaczy spójność (na przykład myśli, sądów). Poczucie koherencji jest najważniejszym definicją w koncepcji Aarona Antonovsky’ego, socjologa medycyny. W swoim modelu komisurotomia co znaczy.
Krzyżówka Koprolalia:
Dlaczego  – patologiczna, niedająca się opanować potrzeba wypowiadania nieprzyzwoitych słów albo zdań, przekleństw albo obelg kierowanych do obcych komisurotomia krzyżówka.
Co to jest Kompulsje:
Jak lepiej natrętne czynności podejmowane w celu zredukowania napięcia, którym towarzyszy nieodparta chęć ich wykonania komisurotomia co to jest.
Słownik Komputacja:
Kiedy – liczyć) znaczy obliczenia, sposób liczenia. Definicja to nie jest tożsame z wykonywaniem prostych działań arytmetycznych. Jeżeli mamy dwie cyfry: 2 i 3, to rezultatem ich komputacji może być 5 komisurotomia słownik.
Czym jest Kastracyjny Lęk:
Od czego zależy Zygmunta Freuda to jest lęk syna przed karą ze strony ojca za kazirodcze pożądanie matki i rywalizację z nim. Wskutek tego lęku chłopiec wypiera seksualne uczucia do matki i identyfikuje się z ojcem komisurotomia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: