meataanaliza co to jest
Leczenie Meataanaliza co to znaczy. Definicja różnych badań dotyczących tego samego problemu, lecz.

Czy przydatne?

Definicja Meataanaliza

Co znaczy MEATAANALIZA: statystyczna sposób łączenia wyników pochodzących z wielu różnych badań dotyczących tego samego problemu, lecz przeprowadzonych poprzez różnych autorów, w różnym czasie, w różnych uwarunkowaniach i na różnych próbach

Czym jest Meataanaliza znaczenie w Słownik na M .

Co znaczy Medycyna Oparta Na Faktach:
Definicja decyzji terapeutycznych dotyczących poszczególnych pacjentów opierając się na własnego doświadczenia klinicznego i najlepszych zewnętrznych danych klinicznych, pochodzących z systematycznych badań meataanaliza co to jest.
Co znaczy Morfy:
Definicja o neutralnej ekspresji emocjonalnej, różniące się pod względem własności fizycznych na dwóch wymiarach: ufności i dominacji. Wymiary te ujawniły się we poprzednich badaniach, gdzie Alexander Todorov meataanaliza definicja.
Co znaczy Migdałowate Ciało:
Definicja istotne skupisko komórek nerwowych (przypomina kształtem migdały i jest strukturą parzystą, występuje w lewej i prawej półkuli mózgu). U człowieka ciało migdałowate znajduje się w obrębie bieguna meataanaliza co znaczy.
Co znaczy Mand:
Definicja od angielskiego słowa „command”, które znaczy rozkaz. Jednak rozkaz jest tylko jednym z przykładów manda. W terminologii analizy zachowania mand to reakcja werbalna, z której wynika, co będzie jej meataanaliza słownik.
Co znaczy Melodyczny Kontur:
Definicja wznoszenie i opadanie melodii utworu meataanaliza znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: