algebra co to jest
Co to jest algebra? Definicja algebra dział matematyki zajmujący się gł. badaniem własności działań.

Czy przydatne?

Definicja algebra

Co znaczy ALGEBRA: algebra dział matematyki zajmujący się gł. badaniem własności działań realizowanych na liczbach i zachodzących pomiędzy liczbami związków i poszukiwaniem liczb spełniających określone warunki. Etym. - śrdw.z łaciny 'algebra; nastawianie złamanych kości; złamanie' z arab. al-dżabr 'upraszczanie; nastawianie (złam. kości); algebra'

Czym jest algebra znaczenie w Znaczenie A .

Co znaczy Argental:
Porównanie alpaka, przest. nowe srebro, stop miedzi, niklu i cynku, z wyglądu przypominający srebro, stosowany do wyrobu sztućców, galanterii metalowej i tym podobne Etym. - nazwa handl. z ?Xac. argentum algebra co znaczy.
Krzyżówka Autopia:
Dlaczego samochodowa, miejscowość, okolica zorganizowana wyłącznie ku pożytkowi kierowców i samochodów, bez uwzględnienia żadnych innych środków transportu i z całkowitym pominięciem interesów i algebra krzyżówka.
Co to jest Ab Equis Ad Asinos:
Jak lepiej ab equis ad asinos ?Xac., z koni na osły; z deszczu pod rynnę algebra co to jest.
Słownik Agnus Dei:
Kiedy Agnus Dei ?Xac., baranek boży (jest to Chrystus); start modlitwy odmawianej w okresie mszy. Etym. - z Wulgaty (Ew. wg Jana, 1, 29 algebra słownik.
Czym jest Aprosze:
Od czego zależy przykopy, (przed 1918) zygzakowate rowy, którymi oblegający podkradali się pod mury twierdzy, chronieni częściowo przed ogniem oblężonych. Etym. - fr. approches 'jw.' od proche 'blisko' z ?Xac. prope algebra czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: