bandleader co to jest
Co to jest bandleader? Definicja bandleader [wym. bändli:der] muz. dyrygent orkiestry jazzowej.

Czy przydatne?

Definicja bandleader

Definicja z ang. bandleader, z niem. Bandleader.

Co znaczy BANDLEADER: bandleader [wym. bändli:der] muz. dyrygent orkiestry jazzowej; głos kierujący w zespole jazzowym. Etym. - z angielskiego: 'jw.'; band 'banda; orkiestra; wstęga; więź'; zobacz leader

Czym jest bandleader znaczenie w Znaczenie B .

Co znaczy Bermudzki:
Porównanie odniesieniu Bermudów, archipelagu około 300 wysepek na zach. Atlantyku. Trójkąt Bermudzki, Diabelski Trójkąt, region na płn.-zach. Atlantyku zawarty pomiędzy Florydą, Bermudami i Puerto Rico bandleader co znaczy.
Krzyżówka Blut Ist Ein Ganz Besondrer Saft:
Dlaczego Blut ist ein ganz besondrer Saft nm., krew to jest likwor całkiem osobliwy. Etym. - z Goethego (Faust 1, 4), Mefisto bandleader krzyżówka.
Co to jest Barbet:
Jak lepiej kornetu zakonnic nie wszystkich reguł, osłaniający szyję, a czasami i ramiona (w XII-XV w. stosowany także poprzez starsze kobiety i wdowy). Etym. - fr. barbette 'napierśnik (zakonnicy)' zdrobn. od bandleader co to jest.
Słownik Baltazara Uczta:
Kiedy Baltazara uczta zobacz mane, thekel, fares bandleader słownik.
Czym jest Bock:
Od czego zależy Bock ciężkie, ciemne, pełne piwo nm., sprzedawane zazwyczaj inicjalną wiosną. Etym. - nm. skr. od Bockbier, skr. od Einbecker Bier dosł. 'piwo z Einbeck', miasta w krainie Hanower w Niemczech bandleader czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: