chicano co to jest
Co to jest chicano? Definicja chicano [wym. czikano] Meksykoamerykanin, Meksykanin zamieszkały w.

Czy przydatne?

Definicja chicano

Definicja z ang. chicano, z niem. chicano.

Co znaczy CHICANO: chicano [wym. czikano] Meksykoamerykanin, Meksykanin zamieszkały w stanach zjednoczonych ameryki; por. Tio Taco. Etym. - amer.z angielskiego: 'jw.' z hiszp. Mexicano [wym. poprzez Indian meks. jako me-czi-ka-no, skrócone do: czikano]

Czym jest chicano znaczenie w Znaczenie C .

Co znaczy Caviare To The General:
Porównanie caviare to the general z angielskiego:, kawior dla ludu; utwór dla szerokiej publiczności nazbyt trudny a. wyszukany. Etym. - z Szekspira (Hamlet, 2, 2 chicano co znaczy.
Krzyżówka Corps Consulaire:
Dlaczego korpus konsularny, ogół konsulów zagranicznych i ich personel, korzystający z przywilejów i immunitetów (symbol na samochodach: C.C.). corps diplomatique fr., korpus dyplomatyczny, ogół dyplomatów chicano krzyżówka.
Co to jest Cuma:
Jak lepiej cuma mor. odbieg, lina do cumowania, przymocowania statku do nabrzeża a. do wzięcia statku na hol. Etym. - nm. Zaum 'cugle, uzda; lina pociągowa chicano co to jest.
Słownik CHORD:
Kiedy złożeniach: struna; struna anatomiczna; grzbietowa, głosowa, rdzeń kręgowy; instrument muz. mający ustaloną liczbę strun; interwał muz. Etym. - gr. chordē 'jelito; struna (z jelita)'; por. klawikord chicano słownik.
Czym jest CHOL:
Od czego zależy CHOLO- w złożeniach: żółć. cholestrol (przest. cholesteryna) chem. związek organiczny, znajdujący się obficie w tkance mózgowej, rdzeniowej, nadnercza i w żółci (zaburzenia gospodarki chem. w chicano czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: