chicano co to jest
Co to jest chicano? Definicja chicano [wym. czikano] Meksykoamerykanin, Meksykanin zamieszkały w.

Czy przydatne?

Definicja chicano

Definicja z ang. chicano, z niem. chicano.

Co znaczy CHICANO: chicano [wym. czikano] Meksykoamerykanin, Meksykanin zamieszkały w stanach zjednoczonych ameryki; por. Tio Taco. Etym. - amer.z angielskiego: 'jw.' z hiszp. Mexicano [wym. poprzez Indian meks. jako me-czi-ka-no, skrócone do: czikano]

Czym jest chicano znaczenie w Znaczenie C .

Co znaczy Cords:
Definicja cords [wym. ko:dz] dżinsy ze sztruksu. Etym. - z angielskiego: 'jw.' z l. mn. od cord, zobacz kord 1 chicano co to jest.
Co znaczy Cozido:
Definicja cozido port., [wym. kusidu] potrawa port., gotowana wołowina z kiełbasą, salcesonem czarnym, kurą, soloną wieprzowiną, kapustą, ziemniakami, ryżem i białą fasolą chicano definicja.
Co znaczy Cupido Dominandi:
Definicja cupido dominandi ?Xac., żądza władzy (jest gwałtowniejsza od wszystkich innych namiętności). Etym. - z Tacyta (Roczniki, 15, 53 chicano co znaczy.
Co znaczy Carioca:
Definicja carioca [wym. karioka] mieszkaniec Rio de Janeiro; samba adaptowana jako taniec towarzyski; muzyka do takiego tańca; rodzaj gry w karty. Etym. - port. 'jw.' z jęz. tupi; cari 'biały'; oca 'dom chicano słownik.
Co znaczy Carcinogen:
Definicja chem. mogący spowodować zmiany nowotworowe w organizmie, jak na przykład związki znajdujące się w dymie tytoniowym, spalinach samochodowych, w sadzy, w smole i tak dalej Etym. - gr. karkinos, zobacz chicano znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: