comes co to jest
Co to jest comes? Definicja comes zobacz komes. Słownik comes: kommt co to jest.

Czy przydatne?

Definicja comes

Definicja z ang. comes, z niem. kommt.

Co znaczy COMES: comes zobacz komes

Czym jest comes znaczenie w Znaczenie C .

Co znaczy Chowder:
Porównanie czauder] potrawa amer.: gęsta zupa a. potrawka z ryb i skorupiaków morskich, zazw. z mlekiem, zawierająca także soloną wieprzowinę a. boczek, cebulę, ziemniaki i in. jarzyny. Etym. - z angielskiego comes co znaczy.
Krzyżówka Circulus Vitiosus:
Dlaczego Xac., błędne koło; błąd logiczny; błąd opierający na definiowaniu jakiegoś wyrażenia dzięki tegoż wyrażenia (circulus in definiendo; idem per idem); błąd opierający na tym, Iż zdanie, którego się comes krzyżówka.
Co to jest Chutor:
Jak lepiej chutor ros., ukr., futor, jednozagrodowa osadnicza posiadłość wiejska na słabo zaludnionych obszarach Rosji XVI-XVII w.; przysiółek osiedla a. stanicy kozackiej comes co to jest.
Słownik Cover Girl:
Kiedy kawegö:l], modelka (zazw. piękna), której fotografie ukazują się na okładkach magazynów ilustrowanych. Etym. - z angielskiego: 'jw.'; cover 'pokryw(k)a; oprawa; okładka; koperta; osłona; nakrycie' z comes słownik.
Czym jest Corps Consulaire:
Od czego zależy korpus konsularny, ogół konsulów zagranicznych i ich personel, korzystający z przywilejów i immunitetów (symbol na samochodach: C.C.). corps diplomatique fr., korpus dyplomatyczny, ogół dyplomatów comes czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: