automatique ecriture co to jest
Co to jest ecriture automatique? Definicja écriture automatique fr., zapis automatyczny. Etym. - z.

Czy przydatne?

Definicja ecriture automatique

Definicja z ang. ecriture automatique, z niem. ecriture automatique.

Co znaczy ECRITURE AUTOMATIQUE: écriture automatique fr., zapis automatyczny. Etym. - z André Bretona (Drugi manifest surrealizmu; 1930 r.), który usiłował za jego pomocą odtworzyć "faktyczny bieg myśli" pod progiem świadomości

Czym jest ecriture automatique znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Elukubracja:
Porównanie elukubracja mierny utwór lit.; rozprawa, tekst, ułożone mozolnie, lecz bez inwencji, talentu; elaborat. Etym. - ?Xac. elucubrare 'tworzyć, pisać przy świetle lampy'; e- zobacz eks-; lucubrare 'jp ecriture automatique co znaczy.
Krzyżówka Ex Cathedra:
Dlaczego eks katedra] (głosić coś, orzekać) autorytatywnie, bezapelacyjnie, w sposób nie dopuszczający dyskusji. Etym. - ?Xac. 'z katedry, z mównicy'. W sensie węższym - o oświadczeniach papieskich w ecriture automatique krzyżówka.
Co to jest Ecclesia Semper Reformanda:
Jak lepiej reformanda ?Xac., Kościół, który się wciąż reformuje. Etym. - o protestantyzmie, który się ustawicznie rozwija poprzez podział (por. adwentysta, anabaptysta, anglikanin, antytrynitarze, baptysta ecriture automatique co to jest.
Słownik EBULIO:
Kiedy EBULIO- w złożeniach: wrzeć; wrzenie. Etym. - ?Xac. ebullire 'wrzeć, kipieć'; e- 'wy-'; bullire 'kipieć; bulgotać' od bulla, zobacz bulla ecriture automatique słownik.
Czym jest Elipsa:
Od czego zależy płaska zamknięta, miejsce geom. punktów, których suma odległości od dwóch punktów stałych (ognisk elipsy) jest stała i równa; jęz. wyrzutnia, opuszczenie w zdaniu wyrazów, których można się domyślić ecriture automatique czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: