efod co to jest
Co to jest efod? Definicja efod hebr. 'naramiennik', część ceremonialnego stroju arcykapłana staroż.

Czy przydatne?

Definicja efod

Definicja z ang. ephod, z niem. Leibrock.

Co znaczy EFOD: efod hebr. 'naramiennik', część ceremonialnego stroju arcykapłana staroż. Izraela, opisanego w Biblii (Ex. 28,6-8; 39,2-5), noszona na wierzchu właściwej szaty, prawdop. zamocowana na naramiennikach i pasie, złożona z napierśnika, zawierającego między innymi dwa elementy wróżebne Urim i Thummim (niewiadomego dziś kształtu i przeznaczenia), i, być może, z naplecznika

Czym jest efod znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy El Perro Del Hortelano:
Porównanie hortelano hiszp., Pies ogrodnika (Pies na sianie); sam nie zje i innemu nie da. Etym. - tytuł komedii (12618 r.) Lope de Vegi; wg st.gr. przysłowia: hē kyōn en tē phátnē 'pies w żłobie'; por. bajkę efod co znaczy.
Krzyżówka Erin Go Bragh:
Dlaczego Erin go bragh! irl., niech żyje Irlandia! Erin mavournin! irl., Irlandio ukochana efod krzyżówka.
Co to jest Ekstrapolacja:
Jak lepiej wnioskowanie o tendencjach rozwojowych, relacjach, uwarunkowaniach, wartościach (zwł. funkcji mat.) na zewnątrz jakiegoś przedziału opierając się na znanych, zaobserwowanych tendencji, wartości i tym efod co to jest.
Słownik Eden:
Kiedy eden raj. Etym. - hebr. (gan) edhen '(ogród) rozkoszy'; w Biblii (Gen., 2, 15) ogród rajski, gdzie mieszkali Adam i Ewa efod słownik.
Czym jest Euratom:
Od czego zależy angielskiego: nazwy European Atomic Energy Community 'Europejska Wspólnota Energii Atomowej' międzynarodowej org., której członkami są: Belgia, W. Brytania, Dania, Francja, Holandia, Irlandia efod czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: