efuzja co to jest
Co to jest efuzja? Definicja efuzja przest. wylew (lawy; uczuć). Etym. - ?Xac. effusio 'wylanie' z.

Czy przydatne?

Definicja efuzja

Definicja z ang. daughter Efuzja, z niem. Tochter Efuzja.

Co znaczy EFUZJA: efuzja przest. wylew (lawy; uczuć). Etym. - ?Xac. effusio 'wylanie' z effundere 'wylewać'; ef- zobacz eks-; fundere 'lać'

Czym jest efuzja znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy E Pluribus Unum:
Porównanie Xac., jedno uczynione z wielu, zwł. rząd narodowy utworzony poprzez zjednoczenie wielu stanów (napis na pieczęci i na wielu monetach USA). Etym. - z poematu ?Xac. Moretum (w. 104), przypisywnego efuzja co znaczy.
Krzyżówka Erin Go Bragh:
Dlaczego Erin go bragh! irl., niech żyje Irlandia! Erin mavournin! irl., Irlandio ukochana efuzja krzyżówka.
Co to jest Epicykl:
Jak lepiej teorii geocentrycznej Ptolemeusza - koło, po którym poruszać się miała planeta, a którego środek poruszał się po deferensie. Etym. - późn.z łaciny epicyclus 'jw.' z gr. epikyklos 'okrąg koła'; zobacz efuzja co to jest.
Słownik Ekstern:
Kiedy ekstern(ista) kandydat zdający egzaminy okresowe a. końcowe w uczelni, do której nie uczęszczał. Etym. - ?Xac. exter(nus) 'zewnętrzny; powierzchowny'; zobacz eks efuzja słownik.
Czym jest Entymemat:
Od czego zależy wnioskowanie a. skrócony sylogizm, gdzie brak jednej z przesłanek (entymematycznej, domyślnej); (w arystotelizmie:) sylogizm retoryczny prawdopodobny i przekonywający, lecz, być może, nieprawidłowy efuzja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: