ekshibicjonizm co to jest
Co to jest ekshibicjonizm? Definicja ekshibicjonizm zboczenie, którego symptomem jest obnażanie.

Czy przydatne?

Definicja ekshibicjonizm

Definicja z ang. exhibitionism, z niem. Exhibitionismus.

Co znaczy EKSHIBICJONIZM: ekshibicjonizm zboczenie, którego symptomem jest obnażanie narządów płciowych w obecności osób płci odmiennej; przen. skłonność do nieumiarkowanego wywnętrzania się, zwierzania się z intymnych spraw swego życia a. do zwracania na siebie ogólnej uwagi; por. voyeurism. Etym. - ?Xac. exhibitio 'pokaz' od exhibēre '(p)okazywać (się)'; zobacz eks-; -hibere od habēre, zobacz habit

Czym jest ekshibicjonizm znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Electronic Rock:
Porównanie electronic rock z angielskiego:, muzyka rozrywkowa realizowana (częściowo) na instrumentach elektronicznych a. z użyciem generatora, oscylatora itp ekshibicjonizm co znaczy.
Krzyżówka Ecru:
Dlaczego kolor naturalny płótna nie bielonego: szarawożółty, bledszy i bardziej zielonkawy niż chamois a. kość słoniowa. Etym. - fr. 'nie bielony; surowy (jedwab)'; zobacz eks-; cru 'surowy' z ?Xac. crudus ekshibicjonizm krzyżówka.
Co to jest Emir:
Jak lepiej dostojników, książąt i nie wszystkich władców w państwach arabskich, muzułmańskich. emirat państwo podległy władzy emira; urząd emira; chanat bucharski (XVIII - pocz. XX w.). Etym. - osm.tur. emir ekshibicjonizm co to jest.
Słownik Espadryle:
Kiedy sandałki płócienne na giętkiej, regularnie sznurkowej, podeszwie, wiązane tasiemkami skrzyżowanymi na kostce. Etym. - fr. espadrille, wariant od espardille od prowans.fr. espardilho zdrobn. od espart ekshibicjonizm słownik.
Czym jest Empire De Facades:
Od czego zależy un) empire de façades fr., fasadowe cesarstwo; por. potiomkinowskie wsie. Etym. - z podróżnika fr. Astolphe de Custine (Rosja w 1839 r.), 1843 r ekshibicjonizm czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: