ekspedient co to jest
Co to jest ekspedient? Definicja ekspedient(ka) sprzedawca sklepowy (sprzedawczyni). ekspedycja.

Czy przydatne?

Definicja ekspedient

Definicja z ang. salesman, z niem. Schreiber.

Co znaczy EKSPEDIENT: ekspedient(ka) sprzedawca sklepowy (sprzedawczyni). ekspedycja wysyłanie, wysyłka, biuro, dział wysyłki (poczty, gazet, towaru i tym podobne); podróż, wyprawa w celach badawczych, ratunkowych i in.; zespół uczestników takiej wyprawy. ekspediować wysyłać (pocztę, wyrób). ekspedite przest. bardzo dobrze, biegle, idealnie. ekspedytor urzędnik zajmujący się wysyłką (poczty, towaru i tym podobne). Etym. - ?Xac. expediens (p.pr.), expeditus (p.p.) i expeditio 'wyprawa' od expedire 'wyplatać; uwolnić; być korzystnym; przygotować'; zobacz eks-; -pedire od pes, zobacz pedicure; por. spedycja

Czym jest ekspedient znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Entablatura:
Porównanie przest. belkowanie. Etym. - fr. entablature (przest., dziś entablement 'jw.' z wł. intavolatura 'negocjacja; boazeria; jw.' od intavolato p.p. od intavolare 'oszalować; kłaść na stół; wszcząć ekspedient co znaczy.
Krzyżówka Eksport:
Dlaczego granicę towarów, kapitałów, usług; por. import. eksporter kraj, przedsiębiorstwo, które eksportuje, sprzedaje, wywozi wyroby i tym podobne za granicę. eksportacja (uroczyste) wyprowadzenie zwłok na ekspedient krzyżówka.
Co to jest Epicedion:
Jak lepiej epicedion gr., nenia, tren, pieśń żałobna śpiewana przy łożu zmarłego w staroż. Grecji i Rzymie (z łaciny Epicedium ekspedient co to jest.
Słownik Ejdetyzm:
Kiedy umiejętność (właściwa najczęściej dzieciom) odtwarzania rzeczy, krótko wcześniej oglądanych a. słyszanych, z dokładnością znacząco przekraczającą zwykłe przypominanie sobie, i w sposób zdradzający ekspedient słownik.
Czym jest Elżbietanki:
Od czego zależy nazwa kilku ?Xeńskich zgromadzeń zakonnych, mających za patronkę św. Elżbietę z Turyngii. elżbietański odnoszący się do okresu panowania królowej z angielskiego: Elżbiety I (1558-1603), do kultury ekspedient czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: