ekspozycja co to jest
Co to jest ekspozycja? Definicja ekspozycja wyłożenie, tłumaczenie; wystawienie na działanie czegoś.

Czy przydatne?

Definicja ekspozycja

Definicja z ang. exposure, z niem. Belichtung.

Co znaczy EKSPOZYCJA: ekspozycja wyłożenie, tłumaczenie; wystawienie na działanie czegoś (na przykład ciała na promieniowanie); lit., muz. wprowadzenie w akcję, w temat utworu; fot. naświetlanie błony (kliszy); wystawa, położenie, usytuowanie (zbocza, ściany) w relacji do stron świata; wystawa a. jej dział, sposób wyłożenia na niej eksponatów. ekspozytura oddział, filia, agentura, placówka, przedstawicielstwo. Etym. - ?Xac. expositio 'wyłożenie' od exponere zobacz eksponat

Czym jest ekspozycja znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Endogamia:
Porównanie endogamia zwyczaj zezwalający na małżeństwo jedynie wewnątrz danej ekipy socjalnej, szczepu, rodu, kasty, klanu; por. egzogamia. Etym. - zobacz endo-; -gam ekspozycja co znaczy.
Krzyżówka Ex Nunc:
Dlaczego ex nunc ?Xac., prawn. od teraz, od zaraz ekspozycja krzyżówka.
Co to jest Ecossaise:
Jak lepiej ekose:z] taniec lud. typu z angielskiego: country dance (zobacz), pop. w Anglii i Francji nareszcie XVIII i pocz. XIX w.; występuje w twórczości Schuberta, Beethovena, Chopina. Etym. - fr. r.ż. od ekspozycja co to jest.
Słownik Erem:
Kiedy zakonników żyjących w odosobnieniu; pustelnia. ermitaż, eremitorium, ustronie, mały pawilon ogrodowy poświęcony do samotnych rozmyślań (XVII-XVIII w.); (E.) muzeum sztuki i kultury materialnej w ekspozycja słownik.
Czym jest Enklityka:
Od czego zależy nieakcentowany, ale tworzący z poprzednim wyrazem (akcentowanym) całość akcentową (na przykład "wejdź no"); por. proklityka. Etym. - gr. enklitikē 'nachylenie; jw.' od enklínein 'nachylać ekspozycja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: