ekstaza co to jest
Co to jest ekstaza? Definicja ekstaza psych. stan marzycielskiego zachwytu o pokroju majaczeniowym.

Czy przydatne?

Definicja ekstaza

Definicja z ang. ecstasy, z niem. Ekstase.

Co znaczy EKSTAZA: ekstaza psych. stan marzycielskiego zachwytu o pokroju majaczeniowym, regularnie o treści relig., z oderwaniem uwagi od bieżącej sytuacji i w ogóle od rzeczywistości; pot. stan zachwycenia, uniesienia. Etym. - gr. ékstasis 'naruszenie; obłęd; zdumienie; trans' z eksistánai 'naruszać; zakłócać'; zobacz eks-; histánai, zobacz statyczny

Czym jest ekstaza znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Einsatzgruppen:
Porównanie ajnzac...] hitlerowskie ekipy operacyjne policji bezpieczeństwa poświęcone do zwalczania i likwidowania ludności okupowanych państw Europy (1939-45). Etym. - nm. 'ekipy operacyjne'; Einsatz ekstaza co znaczy.
Krzyżówka Etyczne Inwestycje:
Dlaczego a. inwestycje sumienia) - sposób inwestowania na giełdzie papierów wartościowych, który pozwala na kupowanie akcji tylko takich przedsiębiorstw, jakie zadowalają pewne minimum wymogów etycznych, na ekstaza krzyżówka.
Co to jest En Trois Quarts:
Jak lepiej en trois quarts [wym. ã truakar] (twarz, postać, widziana) z ukosa (nie z przodu i nie z profilu). Etym. - fr. 'w trzech czwartych ekstaza co to jest.
Słownik Ein Teil Von Jener Kraft Die Stets Das Bose Will Und Stets Das Gute Schafft:
Kiedy Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft nm., cząstka owej siły, która ciągle pragnie złego, a ciągle dobro tworzy. Etym. - z Goethego (Faust, cz. I, Pracownia); Mefistofeles ekstaza słownik.
Czym jest Exoriare Aliquis Nostris Ex Ossibus Ultor:
Od czego zależy nostris ex ossibus ultor ?Xac., oby z kości naszych powstał mściciel. Etym. - z Wergiliusza (Eneida, 4, 625); napis na pomniku hetmana Stanisława Żółkiewskiego, wystawionym w 1677 r. poprzez Jana III ekstaza czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: