ekwi co to jest
Co to jest EKWI? Definicja EKWI- w złożeniach: równy; równo-. Etym. - ?Xac. aequus 'równy; gładki.

Czy przydatne?

Definicja EKWI

Definicja z ang. EKWI, z niem. EKWI.

Co znaczy EKWI: EKWI- w złożeniach: równy; równo-. Etym. - ?Xac. aequus 'równy; gładki'; por. adekwatny; egalitarny; ekwator(ialny); regał 2

Czym jest EKWI znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Etażerka:
Porównanie kilkukondygnacjowa półka otwarta z czterech stron, stawiana na podłodze, wprowadzona we Francji w XVIII w., przeznaczoną na książki, papiery, bibeloty i tak dalej Etym. - fr. étagère od étage 'piętro ekwi co znaczy.
Krzyżówka Elita:
Dlaczego przodujących pod względem prestiżu, kwalifikacji a. władzy w danym środowisku, śmietanka, wybór, kwiat; zespół ludzi odgradzających się od ogółu w poczuciu swej rzeczywistej a. domniemanej wyższości ekwi krzyżówka.
Co to jest Emfatyczny:
Jak lepiej napuszony, nadęty, górnolotny, przesadny; wyrazisty. emfaza podkreślenie, wzmocnienie wyrazistości uczuciowej słowa, zdania; przesadna uczuciowość wypowiedzi; afektacja, patos. Etym. - gr. emphatikós ekwi co to jest.
Słownik Easy Rider:
Kiedy Easy Rider z angielskiego:, Swobodny jeździec. Etym. - video (1969 r.) opierając się na scenariusza Petera Fondy, Denisa Hoppera i Terry Southerna ekwi słownik.
Czym jest Erotematyczna Metoda Nauczania:
Od czego zależy erotematyczna sposób nauczania - polegająca na pytaniach i odpowiedziach. Etym. - gr. erōtēma dpn. erōtēmatos 'pytanie; przesłuchanie ekwi czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: