ekwiwalencja co to jest
Co to jest ekwiwalencja? Definicja ekwiwalencja log. równoważność. ekwiwalent równowartość.

Czy przydatne?

Definicja ekwiwalencja

Definicja z ang. equivalence, z niem. Gleichwertigkeit.

Co znaczy EKWIWALENCJA: ekwiwalencja log. równoważność. ekwiwalent równowartość; odpowiednik, równoważnik. Etym. - śrdw.z łaciny aequivalentia 'równoważność' z ?Xac. aequivalens p.pr. od aequivalēre 'mieć równą siłę, ważność'; zobacz ekwi-; walor

Czym jest ekwiwalencja znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Eudajmonizm:
Porównanie pogląd etyczny, widzący w dążeniu do szczęścia osobistego najwyższe dobro i jedyny stały motor postępowania moralnego ludzi; por. epikureizm. Etym. - gr. eudaimonía filoz. staroż. 'eudajmonia ekwiwalencja co znaczy.
Krzyżówka Expo:
Dlaczego wystawa narodowa a. międzynarodowa. Etym. - z angielskiego: skr. od Exposition 'wystawa', użyty po raz pierwszy jako nazwa wystawy międzynarodowej w Montrealu w 1967, potem wykorzystywany wystawom w ekwiwalencja krzyżówka.
Co to jest Ekspulsja:
Jak lepiej ekspulsja dawn. (brutalne) usunięcie, rugowanie z posiadłości. Etym. - ?Xac. expulsio 'wypędzenie' od expulsare 'wypędzać' z expellere 'wypychać; wyganiać'; zobacz eks-; puls ekwiwalencja co to jest.
Słownik Eskapada:
Kiedy swawolna, lekkomyślna wyprawa; wycieczka z przygodami, wypad. eskapizm lit. ucieczka, oderwanie się od rzeczywistości; unikanie problemów współczesności. Etym. - fr. escapade 'wymknięcie się ekwiwalencja słownik.
Czym jest Eseista:
Od czego zależy esejów, szkiców lit. (hist., krytycznych, naukowych), krótkich rozpraw, utworów lit.-publicystycznych, na różne tematy. Etym. - z angielskiego: essayist 'eseista' od essay 'próba; esej' z fr. essai ekwiwalencja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: