elipsa co to jest
Co to jest elipsa? Definicja elipsa mat. krzywa płaska zamknięta, miejsce geom. punktów, których.

Czy przydatne?

Definicja elipsa

Definicja z ang. ellipse, z niem. Ellipse.

Co znaczy ELIPSA: elipsa mat. krzywa płaska zamknięta, miejsce geom. punktów, których suma odległości od dwóch punktów stałych (ognisk elipsy) jest stała i równa; jęz. wyrzutnia, opuszczenie w zdaniu wyrazów, których można się domyślić. elipsoida obrotowa - geom. powierzchnia powstała poprzez obrót elipsy dokoła jednej z jej osi. eliptyczny. Etym. - gr. élleipsis 'brak' od elleipein 'nie osiągnąć, zawieść; ominąć'; en- 'w'; leípein 'pozostawić; opuścić'; zobacz -oid(a)

Czym jest elipsa znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Etrog:
Porównanie przyznawana dorocznie od 1967 poprzez kanadyjski Komitet Nagród Filmowych za osiągnięcia w produkcji filmowej w Kanadzie; Etrog to pozłacana statuetka wys. 30 cm na postumencie z marmuru. Etym elipsa co znaczy.
Krzyżówka Ex Iniuria Non Oritur Ius:
Dlaczego oritur ius ?Xac., z bezprawia nie rodzi się (nie może wynikać) prawo (uprawnienie). ex libris ?Xac., start napisu na ekslibrisie. exitus ?Xac., śmierć (w wyniku dolegliwości); zejście śmiertelne. ex elipsa krzyżówka.
Co to jest Ekwipaż:
Jak lepiej lekki, luksusowy powóz z zaprzęgiem. ekwipunek wyposażenie; zaopatrzenie w elementy konieczne do jakiejś czynności. Etym. - fr. équipage 'załoga (okrętu); park artyleryjski; ekwipunek; pojazd' od elipsa co to jest.
Słownik Efod:
Kiedy naramiennik', część ceremonialnego stroju arcykapłana staroż. Izraela, opisanego w Biblii (Ex. 28,6-8; 39,2-5), noszona na wierzchu właściwej szaty, prawdop. zamocowana na naramiennikach i pasie elipsa słownik.
Czym jest Euforia:
Od czego zależy subiektywnie dobre samopoczucie u ciężko chorych; nadmierna wesołość po zastosowaniu narkotyków a. przy pewnych chorobach umysłowych; poczucie szczęścia, radości, zdrowia, siły. Etym. - zobacz eu elipsa czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: