passant co to jest
Co to jest en passant? Definicja en passant fr., [wym. ã pasã] mimochodem, przelotnie; w szachach.

Czy przydatne?

Definicja en passant

Definicja z ang. en passant, z niem. en passant.

Co znaczy EN PASSANT: en passant fr., [wym. ã pasã] mimochodem, przelotnie; w szachach: (bicie pionka pionkiem) w przelocie. en question fr., [wym. ã kestją] omawiany; o którym mowa; o który nam właśnie chodzi. en pleine carrière fr., [ã ple:n karie:r] wyciągniętym (pełnym) galopem; por. en carrière. en prise fr., [wym. ã pri:z] w szachach, warcabach: (bierka) pod biciem, zostawiona przeciwnikowi do wzięcia

Czym jest en passant znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Easy Rider:
Porównanie Easy Rider z angielskiego:, Swobodny jeździec. Etym. - video (1969 r.) opierając się na scenariusza Petera Fondy, Denisa Hoppera i Terry Southerna en passant co znaczy.
Krzyżówka El Nino:
Dlaczego El Niño [wym. ninio] hiszp. dosł. 'dziecko', wypływ zimnej wody na powierzchnię morza, zdarzający się niemal co rok na wsch. Pacyfiku, pozwalający na obfite połowy ryb en passant krzyżówka.
Co to jest Ecclesia Triumphans Ecclesia Militans:
Jak lepiej ecclesia triumphans, ecclesia militans ?Xac., Kościół triumfujący, Kościół walczący. Etym. - papież Klemens V w liście do króla fr. Filipa IV Pięknego, 1311 r en passant co to jest.
Słownik El Principe Constante:
Kiedy El principe constante hiszp., Książę niezłomny. Etym. - dramat (1635 r.) Calderona de la Barca; tł. Juliusza Słowackiego en passant słownik.
Czym jest Eksterytorialność:
Od czego zależy zakrajowość, wyłączenie spod jurysdykcji danego państwa przebywających na jego terytorium przedstawicieli innego państwa a. należących do niego rzeczy (ruchomości, mieszkań, posesji, statków i tak en passant czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: