epifilum co to jest
Co to jest epifilum? Definicja epifilum bot. bierwion (kaktus). epifitoza bot. masowe szerzenie się.

Czy przydatne?

Definicja epifilum

Definicja z ang. epifilum, z niem. epifilum.

Co znaczy EPIFILUM: epifilum bot. bierwion (kaktus). epifitoza bot. masowe szerzenie się określonej dolegliwości roślin; por. epidemia. epifit bot. roślina epifityczna, rosnąca na innej roślinie (na przykład na drzewie), lecz nie będąca jej pasożytem, pobierająca substancje odżywcze i wodę z otaczającego środowiska (humusu, deszczu, powietrza). Etym. - zobacz epi-; -fil(o)- 2; -fit(o)

Czym jest epifilum znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Elzewiry:
Porównanie Nowego Testamentu i klasyków gr. i rz. drukowane i rozpowszechniane w 1538-1712 w Lejdzie i Amsterdamie poprzez hol. rodzinę drukarzy, księgarzy i wydawców, Elzewirów, odznaczające się wysokim epifilum co znaczy.
Krzyżówka Engagement:
Dlaczego ãgażmã] umowa o pracę z aktorem teatr., video., RTV, ze śpiewakiem operowym i tym podobne Etym. - fr. 'zobowiązanie; przyjęcie na służbę; jw.; zaciąg do wojska' od engager, zobacz angażować epifilum krzyżówka.
Co to jest Eugenika:
Jak lepiej poglądów głoszący sposobność doskonalenia cech dziedzicznych człowieka poprzez stwarzanie warunków zachowujących i rozwijających cechy dodatnie, a ograniczających sposobność dziedziczenia cech epifilum co to jest.
Słownik Et Tu Brute Fili:
Kiedy Xac., i ty, Brutusie, synu mój?; por. tu quoque Brute. Etym. - por. Szekspir (Juliusz Cezar, 3, 1); wg tradycji - słowa Cezara wypowiedziane w momencie, gdy Brutus przebijał go sztyletem; niekiedy w epifilum słownik.
Czym jest Ekstensja:
Od czego zależy denotacja; filoz. rozciągłość. ekstensywna gospodarka rolna - prowadzona na rozległych obszarach przy małym nakładzie pracy i środków; por. intensywny. Etym. - późn.z łaciny extensio 'rozciągłość' i epifilum czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: