epizod co to jest
Co to jest epizod? Definicja epizod zjawisko nieistotne, uboczne, przelotne, bez istotnych skutków.

Czy przydatne?

Definicja epizod

Definicja z ang. episode, z niem. Folge.

Co znaczy EPIZOD: epizod zjawisko nieistotne, uboczne, przelotne, bez istotnych skutków; incydent; lit. ustęp, fragment luźno związany z kluczowym wątkiem; teatr., video (jp. albo) drobna, podrzędna rola. epizodyczny. Etym. - gr. epeisódion 'część dialogowa tragedii, zawarta pomiędzy występami chórów' z r.nij. od epeisódios 'dodany; wtrącony'; zobacz epi-; eisódios 'wchodzący'; eís 'w'; -odios od hodós, zobacz -oda

Czym jest epizod znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Express:
Porównanie express zobacz ekspres epizod co znaczy.
Krzyżówka Est Modus In Rebus:
Dlaczego sunt certi denique fines) ?Xac., w (wszystkich) rzeczach (kwestiach) jest miara, są granice, których przekraczać nie należy; (pop., błędn.: na wszystko jest sposób). Etym. - z Horacego (Satyry, 1, 1 epizod krzyżówka.
Co to jest Elegia:
Jak lepiej utwór liryczny o charakterze poważnym, melancholijnym. elegijny odnoszący się do elegii; smutny, tęskny, rzewny. Etym. - gr. elegeía 'pieśń żałobna; elegia, utwór pisany dystychem (elegijnym)' od epizod co to jest.
Słownik Ewokować:
Kiedy ewokować wywoływać wspomnienie, wizję czegoś; uprzytamniać. ewokacja. Etym. - ?Xac. evocare 'spowodować'; e- zobacz eks-; vocare, zobacz wokanda epizod słownik.
Czym jest Estolilandia:
Od czego zależy Estolilandia mityczna kraina lodowa w Ameryce Płn., która miała się znajdować w pobliżu płn. koła podbiegunowego na wschód od Zatoki Hudsońskiej. Etym. - z Johna Miltona (Raj utracony 10, 686), 1667 r epizod czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: