erhu co to jest
Co to jest erhu? Definicja er-hu chiń., chiński instrument muz. o dwóch jedwabnych strunach, które.

Czy przydatne?

Definicja erhu

Definicja z ang. erhu, z niem. Erhu.

Co znaczy ERHU: er-hu chiń., chiński instrument muz. o dwóch jedwabnych strunach, które pociera się łukowatym smyczkiem; chińskie skrzypce

Czym jest erhu znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Eksudat:
Porównanie wodnisty sok, wydzielony z korzenia rośliny (w wyniku ciśnienia korzeniowego) po odcięciu łodygi; med. wysięk. eksudacja tworzenie się, wydzielanie się eksudatu. Etym. - późn.z łaciny ex(s)udatio erhu co znaczy.
Krzyżówka Esparto:
Dlaczego alfa, trawa ostnica; włókno z jej liści, stosowane na towary powroźnicze, obuwie, kosze, papier i tak dalej Etym. - hiszp. 'jw.' z ?Xac. spartum 'sitowie do wyrobu powrozów i koszy' od gr. spárton erhu krzyżówka.
Co to jest Egzarcha:
Jak lepiej wsch. - metropolita; głowa cerkwi bułg. od r. 1870 (od 1953 - patriarcha). Etym. - późn.z łaciny exarchus 'wyższy duchowny w dawn. Kośc. rz.' z ?Xac.gr. éxarchos 'wyższy urzędnik krajów. w cesarstwie erhu co to jest.
Słownik Edafon:
Kiedy organizmów roślinnych (na przykład bakterie, glony) i zwierzęcych (na przykład pierwotniaki, robaki; krety), których środowiskiem życiowym jest gleba; por. plankton. Etym. - gr. édaphos 'gleba erhu słownik.
Czym jest Egzogeniczny:
Od czego zależy egzogeniczny pochodzący z zewnątrz, spowodowany poprzez impulsy zewnętrzne; por. endogeniczny. Etym. - zobacz egzo-; -gen erhu czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: