esparto co to jest
Co to jest esparto? Definicja esparto bot. (h)alfa, trawa ostnica; włókno z jej liści, stosowane na.

Czy przydatne?

Definicja esparto

Definicja z ang. esparto, z niem. Esparto.

Co znaczy ESPARTO: esparto bot. (h)alfa, trawa ostnica; włókno z jej liści, stosowane na towary powroźnicze, obuwie, kosze, papier i tak dalej Etym. - hiszp. 'jw.' z ?Xac. spartum 'sitowie do wyrobu powrozów i koszy' od gr. spárton 'powróz'

Czym jest esparto znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Epruwetka:
Porównanie rurka szklana zatopiona na jednym końcu, stosowana w laboratoriach chem. do doświadczeń na małą skalę. Etym. - fr. éprouvette 'jw.' od éprouver 'wypróbować' z prouver 'dowieść, wykazać' od ?Xac esparto co znaczy.
Krzyżówka Eutyfronika:
Dlaczego edukacja zajmująca się zagadnieniami ochrony fundamentalnych wartości ludzkich w świecie cywilizacji technicznej. Etym. - gr. euthyphron 'prostomyślny; oparty na żarliwości uczuć i postaw'; euthýs esparto krzyżówka.
Co to jest Es Ist Eine Alte Geschichte Doch Bleibt Sie Immer Neu:
Jak lepiej es ist eine alte Geschichte, doch bleibt się immer neu nm., to stara historia, a przecież wiecznie nowa (tzn. niefortunna, nieodwzajemniona miłość). Etym. - z Heinego (Lyrisches Intermezzo, nr 40 esparto co to jest.
Słownik EKG:
Kiedy EKG skrót od elektrokardiogram, zapis uzyskiwany w elektrokardiografii esparto słownik.
Czym jest EKSTRA:
Od czego zależy złożeniach: poza (czym), na zewnątrz. ekstra nadzwyczajny, niezwykły; dodatkowo, specjalnie, powyżej normę; bardzo, nadzwyczaj (por. hiper-; extra-). Etym. - ?Xac. extra 'na zewnątrz, poza; prócz esparto czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: