estuarium co to jest
Co to jest estuarium? Definicja estuarium szerokie, lejkowate ujście rzeki. Etym. - ?Xac.

Czy przydatne?

Definicja estuarium

Definicja z ang. estuary, z niem. Mündung.

Co znaczy ESTUARIUM: estuarium szerokie, lejkowate ujście rzeki. Etym. - ?Xac. aestuarium 'jw.; droga morska; odlewisko' od aestus 'upał; sztorm; przypływ morza'

Czym jest estuarium znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Encyklika:
Porównanie papieskie do hierarchii kośc. i wiernych, w kwestiach wiary i moralności, mające charakter ogólniejszy niż bulla (orędzia papieskie nazywane są od ich pierwszych słów); por. dekret. Etym. - gr estuarium co znaczy.
Krzyżówka Ecriture Automatique:
Dlaczego automatique fr., zapis automatyczny. Etym. - z André Bretona (Drugi manifest surrealizmu; 1930 r.), który usiłował za jego pomocą odtworzyć "faktyczny bieg myśli" pod progiem świadomości estuarium krzyżówka.
Co to jest Etiolacja:
Jak lepiej wypłonienie, zmiany zachodzące w roślinie zielonej wyrosłej w ciemności, zamiast w świetle (na przykład blednięcie, żółknięcie); przen. strata a. pomniejszenie się naturalnej tężyzny, wigoru estuarium co to jest.
Słownik Equus Seianus:
Kiedy equus Seianus ?Xac., Sejański koń; coś, co przynosi pecha. Etym. - z Geliusza (3, 9, 6); koń należący do Cn. Seiusa przynosił nieszczęście swym następnym właścicielom estuarium słownik.
Czym jest Etezje:
Od czego zależy etezje, wiatry etezyjskie, północne, wiejące latem nad wsch. częścią M. Śródziemnego, zwł. nad M. Egejskim. Etym. - ?Xac. etesius 'coroczny' z gr. etēsios 'jp.' od étos 'rok; czas; lato estuarium czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: