eszelon co to jest
Co to jest eszelon? Definicja eszelon wojsk. jednostka przewozowa (pociąg, autokolumna, ekipa.

Czy przydatne?

Definicja eszelon

Definicja z ang. echelon, z niem. Echelon.

Co znaczy ESZELON: eszelon wojsk. jednostka przewozowa (pociąg, autokolumna, ekipa samolotów i tak dalej); dawn. część, rzut ugrupowania a. kolumny marszowej wojska. Etym. - fr. échelon 'szczebel'; wojsk. 'rzut' od échelle 'drabina; skala' z późn.z łaciny scala 'drabina; schody' od ?Xac. scalae, zobacz skala

Czym jest eszelon znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Ebenista:
Porównanie ebenista przest. stolarz wyrabiający meble fornirowane i intarsjowane (pierw. hebanowe). Etym. - fr. ébéniste 'stolarz art.' od ébène 'heban' z gr. ebenos 'jp eszelon co znaczy.
Krzyżówka Elzewiry:
Dlaczego Nowego Testamentu i klasyków gr. i rz. drukowane i rozpowszechniane w 1538-1712 w Lejdzie i Amsterdamie poprzez hol. rodzinę drukarzy, księgarzy i wydawców, Elzewirów, odznaczające się wysokim eszelon krzyżówka.
Co to jest Eliasza Płaszcz:
Jak lepiej objęcie po kimś urzędu, stanowiska; przekazanie komuś swojej funkcji, swego urzędu. Etym. - wg Biblii (3. Ks. władca., 19, 19); prorok Eliasz, powołując Elizeusza na własne miejsce, zarzuca nań swój eszelon co to jest.
Słownik Ekonom:
Kiedy nadzorca robót folwarcznych w momencie feud. i kapitalizmu. ekonometria edukacja badająca (dzięki metod mat.-statyst.) ilościowe prawidłowości zachodzące w życiu gospodarczym. ekonomia zdolność eszelon słownik.
Czym jest EKWI:
Od czego zależy EKWI- w złożeniach: równy; równo-. Etym. - ?Xac. aequus 'równy; gładki'; por. adekwatny; egalitarny; ekwator(ialny); regał 2 eszelon czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: