etiuda co to jest
Co to jest etiuda? Definicja etiuda krótki utwór muz. na instrument solo, poświęcony w założeniu.

Czy przydatne?

Definicja etiuda

Definicja z ang. study, z niem. Studie.

Co znaczy ETIUDA: etiuda krótki utwór muz. na instrument solo, poświęcony w założeniu dla ćwiczeń techn. (e. szkolna), mogący być jednak dziełem art. (e. koncertowa); ćwiczenie mające na celu doskonalenie się w stylu, w technice art. Etym. - fr. étude 'edukacja; badanie; studium; jw.' z ?Xac. studium, zobacz studia

Czym jest etiuda znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Est Modus In Rebus:
Porównanie sunt certi denique fines) ?Xac., w (wszystkich) rzeczach (kwestiach) jest miara, są granice, których przekraczać nie należy; (pop., błędn.: na wszystko jest sposób). Etym. - z Horacego (Satyry, 1, 1 etiuda co znaczy.
Krzyżówka Eklektyzm:
Dlaczego łączenie w jedną (zazw. niespójną) całość teorii, koncepcji, pojęć i tez, wybranych z różnych kierunków filoz., mechanizmów, doktryn (por. synkretyzm); plast. tendencja łączenia różnych przedmiotów etiuda krzyżówka.
Co to jest Egzogeniczny:
Jak lepiej egzogeniczny pochodzący z zewnątrz, spowodowany poprzez impulsy zewnętrzne; por. endogeniczny. Etym. - zobacz egzo-; -gen etiuda co to jest.
Słownik EKG:
Kiedy EKG skrót od elektrokardiogram, zapis uzyskiwany w elektrokardiografii etiuda słownik.
Czym jest Efemeryczny:
Od czego zależy krótkotrwały, przelotny, przemijający. efemeryda istota, rzecz, zdarzenie nietrwałe, błyskawicznie przemijające; dawn. (pismo, gazeta) jednodniówka; zool. jętka; bot. roślina odbywająca cały cykl etiuda czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: