abrupto co to jest
Co to jest ex abrupto? Definicja ex abrupto ?Xac., niespodzianie, znienacka; nagle, od razu. ex.

Czy przydatne?

Definicja ex abrupto

Definicja z ang. ex abrupto, z niem. ex abrupto.

Co znaczy EX ABRUPTO: ex abrupto ?Xac., niespodzianie, znienacka; nagle, od razu. ex aequo ?Xac., [wym. eksekwo] jednakowo, w ten sam sposób (dla obu), w równej mierze, na równi, równo. ex aequo et bono ?Xac., dosł. wg tego, co słuszne i dobre; prawn. staroż., śrdw. ustalenie wyroku opartego na ogólnych zasadach sprawiedliwości, a nie na regulaminach prawnych. ex abusu non arguitur ad usum ?Xac., prawn. nadużycie rzeczy nie jest argumentem przeciw jej (właściwemu) zastosowaniu. ex abundante cautela ?Xac., z przesadnej ostrożności

Czym jest ex abrupto znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Etażerka:
Porównanie kilkukondygnacjowa półka otwarta z czterech stron, stawiana na podłodze, wprowadzona we Francji w XVIII w., przeznaczoną na książki, papiery, bibeloty i tak dalej Etym. - fr. étagère od étage 'piętro ex abrupto co znaczy.
Krzyżówka El Caballero De La Triste Figura:
Dlaczego el caballero de la triste figura hiszp., rycerz smętnego oblicza (jest to Don Kichote). Etym. - z Cervantesa (Don Kichote, 1, 19); Sancho Pansa o swoim panu ex abrupto krzyżówka.
Co to jest Eksudat:
Jak lepiej wodnisty sok, wydzielony z korzenia rośliny (w wyniku ciśnienia korzeniowego) po odcięciu łodygi; med. wysięk. eksudacja tworzenie się, wydzielanie się eksudatu. Etym. - późn.z łaciny ex(s)udatio ex abrupto co to jest.
Słownik East Coast Jazz:
Kiedy wym. i:st koust] z angielskiego:, 'jazz Wsch. Wybrzeża (USA)', kierunek ekspresyjny jazzu nowoczesnego uprawiany (poprzez Johna Gillespiego, Duke Ellingtona i in.) w 50. latach XX w. na wsch ex abrupto słownik.
Czym jest Embriologia:
Od czego zależy biologii zajmujący się postępem zarodkowym organizmów. embrion zarodek; płód. Etym. - gr. émbryon 'nowo narodzone jagnię, płód'; em- zobacz en-; brýein 'nabrzmiewać; być pełnym czegoś ex abrupto czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: