deleted expletive co to jest
Co to jest expletive deleted? Definicja expletive deleted z angielskiego:, w stanach zjednoczonych.

Czy przydatne?

Definicja expletive deleted

Definicja z ang. expletive deleted, z niem. Kraftausdruck gelöscht.

Co znaczy EXPLETIVE DELETED: expletive deleted z angielskiego:, w stanach zjednoczonych ameryki - wyrażenie wskazujące na opuszczenie w druku nieprzyzwoitego wyrazu a. zwrotu. Etym. - termin upowszechniony, nieraz jako zwrot humorystyczny, poprzez częste użycie w wersji nagrań taśm Watergate ogłoszonej poprzez Biały Dom w 1975; z angielskiego: expletive 'zaklęcie; okrzyk'; deleted 'usunięty'

Czym jest expletive deleted znaczenie w Znaczenie E .

Co znaczy Effie:
Porównanie zjednoczonych ameryki - nagroda przyznawana dorocznie poprzez przemysł reklamowy za efektywną reklamę. Etym. - amer.z angielskiego:, (1970) od imienia ?Xeńskiego Effie, wybranego dla podobieństwa do expletive deleted co znaczy.
Krzyżówka Eskulap:
Dlaczego eskulap żart. doktor. Etym. - ?Xac. Aesculapius, gr. Asklēpiós 'święty wąż uzdrawiający; mit. gr. bóg lekarzy, syn Apolla i nimfy Koronis expletive deleted krzyżówka.
Co to jest Eksterytorialność:
Jak lepiej zakrajowość, wyłączenie spod jurysdykcji danego państwa przebywających na jego terytorium przedstawicieli innego państwa a. należących do niego rzeczy (ruchomości, mieszkań, posesji, statków i tak expletive deleted co to jest.
Słownik English Spoken:
Kiedy English spoken z angielskiego:, [wym. inglisz spoukn] (tutaj) mówi się po angielsku (por. goworiat po-russki; man spricht deutsch; on parle français; se habla español; si parla italiano expletive deleted słownik.
Czym jest ENCEFAL:
Od czego zależy ENCEFAL(O)- w złożeniach: mózg, mózgowy. Etym. - gr. enképhalos 'mózg expletive deleted czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: