fagocyty co to jest
Co to jest fagocyty? Definicja fagocyty biol. komórki żerne organizmów zwierzęcych (i nie wszystkie.

Czy przydatne?

Definicja fagocyty

Definicja z ang. phagocytes, z niem. Phagozyten.

Co znaczy FAGOCYTY: fagocyty biol. komórki żerne organizmów zwierzęcych (i nie wszystkie pierwotniaki), chwytające i pochłaniające inne komórki i mikroorganizmy. Etym. - zobacz -fag-; -cyt(o)

Czym jest fagocyty znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fatum:
Porównanie los, użytek; konieczność; fatalność; por. mojra. Etym. - ?Xac. 'to, co powiedziane; przepowiednia; to, co zrządzone poprzez bogów; użytek; niedobry los; nieszczęście' z r.nij. od fatus, p.p. od fari fagocyty co znaczy.
Krzyżówka Frontispis:
Dlaczego frontyspis strona poprzedzająca kartę tytułową książki (oboczna w relacji do awersu karty tytułowej), zawierająca niekiedy lista dzieł a. portret autora, ilustrację albo tytuł ogólny wydania (a fagocyty krzyżówka.
Co to jest Falszburta:
Jak lepiej falszburta żegl. nadburcie. Etym. - nm. Falschbord 'jw.'; falsch 'fałszywy, pozorny' z ?Xac. falsus, zobacz falset; Bord 'burta fagocyty co to jest.
Słownik Foramen Acus:
Kiedy foramen acus zobacz facilius est camelum fagocyty słownik.
Czym jest Fiszka:
Od czego zależy notatek a. do katalogu kartkowego; marka, znaczek, liczman zastępujący kapitał w okresie gry (hazardowej). Etym. - fr. fiche 'wtyczka; jw.' od ficher 'wbić; wpakować; dać' z ?Xac. figere, zobacz fagocyty czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: