fagocyty co to jest
Co to jest fagocyty? Definicja fagocyty biol. komórki żerne organizmów zwierzęcych (i nie wszystkie.

Czy przydatne?

Definicja fagocyty

Definicja z ang. phagocytes, z niem. Phagozyten.

Co znaczy FAGOCYTY: fagocyty biol. komórki żerne organizmów zwierzęcych (i nie wszystkie pierwotniaki), chwytające i pochłaniające inne komórki i mikroorganizmy. Etym. - zobacz -fag-; -cyt(o)

Czym jest fagocyty znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Formiści:
Definicja formizm, formiści polscy, awangardowe ugrupowanie art., założone w 1917 r. w Krakowie poprzez Andrzeja i Zbigniewa Pronaszków i T. Czyżewskiego. Etym. - zobacz forma fagocyty co to jest.
Co znaczy Funk:
Definicja fank] odmiana pop-artu tworzonego z dziwacznych, cudacznych elementów, takich jak olbrzymia szczoteczka do zębów a. maszyna do pisania z palcami zamiast klawiszów. funky [wym. fanki] sposób fagocyty definicja.
Co znaczy Frans:
Definicja frans chem. pierwIASTEK, Tabl. 1, promieniotwórczy metal z gatunku potasowców. Etym. - od fr. France 'Francja fagocyty co znaczy.
Co znaczy Fon:
Definicja poziomu głośności. -FON(A), -FON(IA), FON(O)- w złożeniach: dźwięk, głos, brzmienie, ton; instrument muzyczny; przyrząd do utrwalania i reprodukcji dźwięków; wymowa. fonacja jęz. wymawianie dźwięków fagocyty słownik.
Co znaczy Fenol:
Definicja fenol hydroksybenzen, kwas karbolowy; pop. karbol. Etym. - zobacz fen(o)- 2; ?Xac. ol(eum) 'olej fagocyty znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: