faldtorium co to jest
Co to jest faldistorium? Definicja faldistorium śr.z łaciny, stołek a. krzesło o skrzyżowanych.

Czy przydatne?

Definicja faldistorium

Definicja z ang. faldstool, z niem. faldstool.

Co znaczy FALDISTORIUM: faldistorium śr.z łaciny, stołek a. krzesło o skrzyżowanych nożycowo nogach, wywodzące się od krzesła kurulnego (zobacz), stosowane w śrdw. kościołach i na dworach królewskich

Czym jest faldistorium znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fokosa Uczta:
Definicja której goście zabijają gospodarza. Etym. - z Zenobiusza (Adagia, 6, 37) około 130 r.; mit. gr. Fokos (Phōkos) został zabity poprzez zalotników swej córki, których sam sprosił na biesiadę; por. Erazm faldistorium co to jest.
Co znaczy FEMTO:
Definicja FEMTO - w złożeniach: kwadrylionowa część jednostki podstawowej (10-15) w systemie metrycznym. Etym. - (1972) z duń. femten '15 faldistorium definicja.
Co znaczy Fud:
Definicja fud. (skr. od ?Xac. fudit) - na dzwonach i in. odlewach (przed imieniem ludwisarza): odlał faldistorium co znaczy.
Co znaczy Flesz:
Definicja błyskowa. 2. w szermierce: atak rzutem, pchnięcie z wyrzutem ciała naprzód. Etym. - 1. z angielskiego: flash(light) 'światło do zdjęć fot.'; flash 'błysk; blask'; light 'światło; ogień'. 2. fr faldistorium słownik.
Co znaczy Feblik:
Definicja feblik przest. skłonność, sympatia, słabość do kogoś. Etym. - fr. faible 'słaba strona, słabość' od 'słaby' z ?Xac. flebilis 'opłakany, godny politowania; słaby' od flēre 'płakać faldistorium znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: