fallout co to jest
Co to jest fallout? Definicja fallout [wym. fo:laut] z angielskiego:, fiz. opad z atmosfery na.

Czy przydatne?

Definicja fallout

Definicja z ang. fallout, z niem. Fallout.

Co znaczy FALLOUT: fallout [wym. fo:laut] z angielskiego:, fiz. opad z atmosfery na powierzchnię Ziemi substancji promieniotwórczych stworzonych z przyczyn naturalnych, z wybuchów bomb jądrowych a. wodorowych albo na skutek wadliwego działania reaktorów jądrowych

Czym jest fallout znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy FIT:
Definicja złożeniach: roślina. fitocydy substancje działające grzybo- i bakteriobójczo, produkowane poprzez rośliny wyższe w liściach, kwiatach, pędach i korzeniach. Etym. - gr. phytón 'roślina'; por fallout co to jest.
Co znaczy Fizjokratyzm:
Definicja ekon. (we Francji w 2. poł. XVIII w.), której filoz. fundamentem była idea "porządku naturalnego", określającego najpomyślniejsze proporcje i warunki działania gospodarczego, uważająca fallout definicja.
Co znaczy Flic:
Definicja flic fr. [wym. flik], pop. policjant francuski fallout co znaczy.
Co znaczy Flis:
Definicja orylka, dawn. spław drzewa, zboża i in. towarów na tratwach, galarach i szkutach; spław rzeczny drzewa tratwami; flisak, oryl, człowiek trudniący się flisactwem, orylką. Etym. - nm. fliessen 'płynąć fallout słownik.
Co znaczy Failsafe:
Definicja fejlsejf] z angielskiego:, zaprojektowany tak, by mógł automatycznie zatrzymać a. zmienić rozpoczęte już działania w sytuacji awarii; niezawodny. Etym. - od nazwy mechanizmu, który pozwala, poprzez fallout znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: