faul co to jest
Co to jest faul? Definicja faul sport. umyślne przeszkodzenie przeciwnikowi w grze w sposób.

Czy przydatne?

Definicja faul

Definicja z ang. foul, z niem. Foul.

Co znaczy FAUL: faul sport. umyślne przeszkodzenie przeciwnikowi w grze w sposób niezgodny z przepisami. Etym. - z angielskiego: foul 'plugastwo, paskudztwo; zaczepienie, zawadzenie; faul'

Czym jest faul znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fidybus:
Definicja kilkakroć wzdłuż złożony (by długo płonął) skrawek papieru do zapalania fajki. Etym. - nm. Fidibus 'jw.' z ?Xac. celownika l.mn. od fides 'lutnia'; aluzja do Horacego (Pieśni, 1, 36); et ture et faul co to jest.
Co znaczy Floren:
Definicja bita od 1252 r. we Florencji; jednostka monetarna w Holandii (por. gulden) i (do r. 1971) w W. Brytanii (florin = 2 szylingi). Etym. - wł. fiorino 'kwiatek; floren' zdrobn. od fiore 'kwiat' z ?Xac faul definicja.
Co znaczy Fungicydy:
Definicja grzybobójcze; środki chem. użytkowane do zwalczania chorób wywoływanych u roślin poprzez grzyby pasożytnicze i do ochrony przed nimi drewna, tkanin i tym podobne Etym. - ?Xac. fungus 'grzyb'; zobacz faul co znaczy.
Co znaczy Fata Nolentem Trahunt:
Definicja fata nolentem trahunt ?Xac., opornego los (siłą) wlecze. Etym. - (skrót) z Seneki Mł. (Listy, 107, 11 faul słownik.
Co znaczy Fregata:
Definicja przynajmniej trójmasztowy) żaglowiec o ożaglowaniu rejowym; okręt wojenny do ochrony konwojów; ptak oceaniczny pod rząd wiosłonogich. Etym. - fr. frégate 'jw. (okręt; ptak)' z wł. fregata 'jw. (okręt faul znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: