feniks co to jest
Co to jest feniks? Definicja feniks znak odradzania się, odmładzania się w oczyszczającym ogniu.

Czy przydatne?

Definicja feniks

Definicja z ang. phoenix, z niem. Phönix.

Co znaczy FENIKS: feniks znak odradzania się, odmładzania się w oczyszczającym ogniu, powstawania z popiołów, regeneracji, zmartwychwstania. Etym. - ?Xac. phoenix z gr. phoíniks 'staroż. ptak bajeczny, który się miał ukazywać co 500 lat w Heliopolis w Egipcie'; por. Herodot (Dzieje, 2, 73); Tacyt (Roczn., 6, 28)

Czym jest feniks znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Faciendi Plures Libros Nullus Est Finis:
Definicja faciendi plures libros nullus est finis ?Xac., tworzeniu wielu ksiąg nie ma końca. Etym. - z Wulgaty (Eklezjastas, 12, 12 feniks co to jest.
Co znaczy Filadelfijski Prawnik:
Definicja prawnik - mistrz sztuki adwokackiej, potrafiący wygrać najbeznadziejniejszą a. rozplątać najzawilszą sprawę; por. Archimedesowy problem. Etym. - w 1735 r., gdy żaden nowojorski prawnik nie mógł się feniks definicja.
Co znaczy Frawaszi:
Definicja frawaszi st.pers., w mazdaizmie - anioł stróż człowieka, prowadzący nim w życiu ku realizacji jego lepszych, wznioślejszych cech feniks co znaczy.
Co znaczy Fumigacja:
Definicja pokonywanie szkodników roślin (a. tępienie owadów i in. stawonogów albo gryzoni szkodliwych ze względów gosp. i sanitarnych) poprzez użycie fumigantów, środków chem. w formie dymów, gazów a. par feniks słownik.
Co znaczy Faldistorium:
Definicja faldistorium śr.z łaciny, stołek a. krzesło o skrzyżowanych nożycowo nogach, wywodzące się od krzesła kurulnego (zobacz), stosowane w śrdw. kościołach i na dworach królewskich feniks znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: