fiksacja co to jest
Co to jest fiksacja? Definicja fiksacja psychol. zdarzenie utrwalania się pewnych sposobów.

Czy przydatne?

Definicja fiksacja

Definicja z ang. fixation, z niem. Fixierung.

Co znaczy FIKSACJA: fiksacja psychol. zdarzenie utrwalania się pewnych sposobów zachowania (zwł. pod wpływem przymusu powodującego mocną frustrację), choćby były one zupełnie nieracjonalne i przynosiły jednostce szkodę; sztywność myślowa, trwanie przy jednym sposobie rozwiązywania problemów, choćby był bezskuteczny, uporczywe nawracanie do pierwotnej hipotezy, choćby okazywała się błędna. Etym. - fr. fixation 'jw.' od ?Xac. fixus zobacz fiksatywa

Czym jest fiksacja znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fricasse:
Porównanie fricassé potrawka cielęca a. z kury, w białym sosie, podana z ryżem. Etym. - fr. 'jw.' r.ż. od p.p. z fricasser, zobacz fricandeau fiksacja co znaczy.
Krzyżówka Felonia:
Dlaczego prawie lennym - złamanie zobowiązań, zwł. niewypełnienie powinności lennych, karane stratą lenna a. zwierzchnictwa lennego. Etym. - fr. félonie 'wiarołomstwo, zdrada' od félon 'wiarołomca, zdrajca fiksacja krzyżówka.
Co to jest Fortyfikacja:
Jak lepiej przystosowania (dzięki umocnień) terenu do walki; umocnienia obronne, obwałowania. Etym. - późn.z łaciny fortificatio 'umocnienie' od ?Xac. fortis zobacz fort; -ficatio od facere, zobacz fakcja fiksacja co to jest.
Słownik Formuła 5000:
Kiedy wyścigowy o pojemności skokowej silnika do 5000 cm3. Formuła I auto wyścigowy o pojemności skokowej silnika od 1500 do 3000 cm3. Etym. - słowo formuła (z angielskiego: formula) odnosi się do silnika fiksacja słownik.
Czym jest Forza Del Destino:
Od czego zależy Forza del destino zobacz La forza del fiksacja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: