filung co to jest
Co to jest filung? Definicja filung, płycina, ramiak - w stolarstwie: płaszczyzna, otoczona wypukłą.

Czy przydatne?

Definicja filung

Definicja z ang. filung, z niem. filung.

Co znaczy FILUNG: filung, płycina, ramiak - w stolarstwie: płaszczyzna, otoczona wypukłą listwą a. ramą. Etym. - nm. Füllung 'jw'. od füllen 'napełniać'

Czym jest filung znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Ftyzjatra:
Porównanie ftyzjatra, ftyzjolog specjalista w dziedzinie ftyzjatrii, ftyzjologii, med. nauce o gruźlicy płuc. Etym. - gr. phthísis 'suchoty'; zobacz -iatr(i)a; log-; -log filung co znaczy.
Krzyżówka Faena:
Dlaczego faena końcowa seria ataków matadora (dzięki szpady i mulety), prowadząca do zabicia byka; por. Corrida... Etym. - hiszp. 'robota fiz.'; 'jw.' z ?Xac. facienda, zobacz hacjenda filung krzyżówka.
Co to jest Fon:
Jak lepiej poziomu głośności. -FON(A), -FON(IA), FON(O)- w złożeniach: dźwięk, głos, brzmienie, ton; instrument muzyczny; przyrząd do utrwalania i reprodukcji dźwięków; wymowa. fonacja jęz. wymawianie dźwięków filung co to jest.
Słownik Freethinking:
Kiedy freethinking z angielskiego:, wolnomyślicielstwo. Etym. - z Anthony Collinsa (A Discourse on Freethinking), 1713 r filung słownik.
Czym jest Feis:
Od czego zależy feiseanna) [wym. fesz (feszene)] irl., hist. irlandzkie zebranie prawodawcze połączone z konkursami art., oratorskimi i sport.; irlandzki festiwal lud. wzorowany na dawnych feis, obejmujący gry i filung czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: