fiolka co to jest
Co to jest fiolka? Definicja fiolka flakonik, flaszeczka; ampułka, szklana zasklepiona banieczka z.

Czy przydatne?

Definicja fiolka

Definicja z ang. phial, z niem. Phiole.

Co znaczy FIOLKA: fiolka flakonik, flaszeczka; ampułka, szklana zasklepiona banieczka z lekiem do zastrzyknięcia. Etym. - fr. fiole 'flaszeczka' z ?Xac. phiala 'kubek' z gr. phiálē, zobacz fiala

Czym jest fiolka znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Forum:
Definicja teren, na którym przedstawia się istotne kwestie publiczne do rozważenia, osądzenia, załatwienia; por. agora. Etym. - ?Xac. 'rynek, targowisko; plac, miejsce publiczne do odbywania sądów, zgromadzeń fiolka co to jest.
Co znaczy Fagocyty:
Definicja fagocyty biol. komórki żerne organizmów zwierzęcych (i nie wszystkie pierwotniaki), chwytające i pochłaniające inne komórki i mikroorganizmy. Etym. - zobacz -fag-; -cyt(o fiolka definicja.
Co znaczy Fiord:
Definicja normalnie głęboka zatoka morska pomiędzy wysokimi, stromymi ścianami skalnymi, jak na wybrzeżach Norwegii, Szkocji, Grenlandii, Alaski, chilijskiej Patagonii i in.; każda zatoka u wybrzeży fiolka co znaczy.
Co znaczy Femme Incomprise:
Definicja femme incomprise fr. [wym. fam ękąpri:z], kobieta nie zrozumiana, zapoznana fiolka słownik.
Co znaczy Florilegium:
Definicja zestaw kwiatów', lit. antologia (fragmentów) utworów różnych autorów. Etym. - n.z łaciny 'jw.' z ?Xac. florilegus 'zbieracz kwiatów'; flori- od flos, zobacz flora; -legus od legere, zobacz legenda fiolka znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: